Zniszcz Ten Dziennik

Konkurs „Kreatywna destrukcja wszędzie” – znamy zwycięzców!

ztdw-konkurs

Nadeszła długo wyczekiwana chwila – znamy zwycięzców kolejnego konkursu Zniszcz Ten Dziennik! Jesteście ciekawi, czym jest dla nich kreatywna destrukcja i jak podeszli do konkursowych zadań?

W pierwszej turze konkursu mieliście za zadanie odnaleźć 3 polecenia ze Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie ukryte na grafice, wykonać jedno z nich oraz napisać, czym według Was jest kreatywność. Poznajcie odpowiedzi 5 nagrodzonych osób! 

Werak66

Kreatywność to wyobraźnia, to życie w „swoim świecie” zupełnie bez ograniczeń. Kreatywnością możemy się wykazać, wypełniając dzieła Keri Smith. Kreatywność jest piękna. Daje nam możliwość kreowania siebie i świata.


 Laura_go_4a

Kreatywność to dla mnie nie malowanie czy ozdabianie. Kreatywność to jest to, co człowiek czuje i wyraża to przez malowanie.


 Peter155

Kreatywność to dla mnie umiejętność, którą posiada każdy człowiek. Pozwala ona człowiekowi na wymyślanie nowych idei, pomysłów, ciekawych rozwiązań. Pomaga pobudzić naszą wyobraźnię, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć wspaniałe rzeczy.


 Lilakaaa

Kreatywność to coś niesamowitego, to coś, co każdy stwarza na swój sposób, a nie „zgapia” od innych. „Zniszcz ten dziennik (Wszędzie)” jest dla mnie idealną książką, aby wyrazić to, co czuję, poprzez (oczywiście) kreatywność, którą mogę okazywać na swój sposób. KREATYWNOŚĆ TO DLA MNIE SUPER ZABAWA! 


 Christina

Kreatywność jest dla mnie ważnym elementem w życiu, ponieważ mogę puścić wodze fantazji. Bez niej nie byłoby naszych marzeń. Dzięki niej możemy wyrazić siebie.


Do zwycięzców wysłaliśmy już maile, dlatego koniecznie sprawdźcie swoją skrzynkę :) A na naszym profilu na Facebooku możecie obejrzeć nagrodzone prace.

Dziękujemy za Wasz udział i przypominamy, że już 20 lipca kolejna tura naszego konkursu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *