Zniszcz Ten Dziennik

Żuj i maluj językiem!

W naszych pokojach możemy znaleźć przeróżne narzędzia kreatywnej destrukcji – mazaki, farby, nożyczki, a nawet kuchenne przyprawy czy lakiery do paznokci. Ale pamiętajcie, że dobry przyrząd do wykonywania zadań z Dziennika macie tuż pod swoim… nosem!

Przedstawiamy trzy zadania, które możecie wykonać, używając swoich ust. Pierwszym z nich jest „Malowanie językiem”. Przygotujcie paczkę kolorowych żelków lub cukierków, a następnie porządnie ufarbujcie nimi swoje języki i uwiecznijcie ich barwy na stronach Zniszcza! Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby na kartkach znalazły się również rysunki – spójrzcie na poniższe zdjęcie:

1

Kolejne polecenie to „Żuj to”. Wystarczy wydrzeć kartkę, dobrze ją przeżuć i upamiętnić to na odpowiedniej stronie. Wasze prace pokazują, że pomysłów na to zadanie Wam nie brakuje! Strony zamieniają się w pyszne pączki, kruche ciasteczka i zdrowe jabłka:

2

3

6

Ostatnie zadanie brzmi: „Pisz z długopisem w ustach”. Możecie potraktować to dosłownie, czyli napisać coś, używając swoich ust, lub symbolicznie, tak jak na poniższych zdjęciach. W jednym i w drugim przypadku zadanie zostanie wykonane :)

9

8

Macie już za sobą wszystkie trzy zadania? Wykonaliście je dosłownie czy pokusiliście się o niestandardową formę destrukcji? Czekamy na zdjęcia kontakt@zniszcztendziennik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *