Zniszcz Ten Dziennik

Po(d)pisz się w ZTDW!

ztdw -autografy

Przenośna wersja Dziennika, którą zgodnie z nazwą możemy zabierać wszędzie, to idealne miejsce na kolekcjonowanie pamiątek i wrażeń z podróży. Ale czy wiecie, że jest tam również strona na… imiona i marzenia innych?

Tak jest – ZTDW daje Wam niepowtarzalną okazję do lepszego poznania innych ludzi! Mogą to być Wasi znajomi i przyjaciele, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby poprosić przypadkowo napotkaną osobę o autograf. Kto wie, może to będzie początek pięknej przyjaźni? :) To także idealny pretekst, aby w końcu porozmawiać z tym przystojniakiem z innej klasy albo z piękną sąsiadką!

ztdw-autografy-3

Strona na autografy, imiona i marzenia innych może również stać się świetną pamiątką z podróży. Za każdym razem, kiedy otworzycie swój Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, przypomnicie sobie chwile, kiedy bawiliście się na wakacjach i spotkaliście ciekawych ludzi. Wystarczy tylko przełamać nieśmiałość i już można mieć piękne wspomnienia!

A może prośba o wpisanie swojego marzenia spowoduje, że ktoś zacznie w końcu je spełniać? Przecież nic tak nie motywuje do działania, jak pisemna deklaracja! Możecie tylko kibicować innym lub dzielnie pomagać im w osiągnięciu szczęścia, a na pewno Wam to wynagrodzą :)

ztdw-autografy-2

Czekamy na Wasze komentarze i zdjęcia – kontakt@zniszcztendziennik.pl. Dajcie znać, co udało Wam się zmieścić na tej stronie i jaka wiąże się z tym historia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *