Zniszcz Ten Dziennik

Zostań Łowcą Skarbów – czas na nową książkę Keri Smith!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów kreatywnej destrukcji! Już 30 marca na półkach w księgarniach znajdziecie nową książkę Keri Smith pt. „Łowca Skarbów”! Jesteście ciekawi, czego możecie się po niej spodziewać? 

lowca-skarbow-keri-smith

Ci z Was, którzy znają „The Pocket Scavanger” z pewnością z grubsza orientują się, o co chodzi :) Jednak długo oczekiwana polska wersja tej książki ucieszy każdego! „Łowca Skarbów” pomoże Wam znaleźć przypadkowe przedmioty i uczynić z nich coś zupełnie nowego. Będziecie musieli wyruszyć na poszukiwania w czasie i przestrzeni – znaleźć coś z roku Waszego urodzenia, coś miniaturowego, zużytą kopertę i wiele innych.

Co później? Do dodaniu przedmiotu do Waszej kolekcji nadacie mu całkowicie nowe znaczenie! Każde znalezisko zamienicie m.in. w coś ładnego, coś starego  albo w zabawną postać. Możliwości będą nieograniczone, a Wasza wyobraźnia i kreatywne myślenie na pewno nie będą się nudzić :)

Dzięki temu stworzycie swój niepowtarzalny osobisty dziennik, który odkryje przed Wami całkiem nowe możliwości w otaczającym świecie! Nowa książka Keri Smith będzie odzwierciedlała ważne dla Was chwile, miejsca i wydarzenia – po prostu musicie ją mieć! 30 marca biegnijcie do księgarni i zostańcie Łowcami Skarbów! :)

PS. Śledźcie uważnie nasz profil na Facebooku – poinformujemy Was o przedsprzedaży! 😀

2 comments for “Zostań Łowcą Skarbów – czas na nową książkę Keri Smith!

 1. Wera
  27 stycznia 2016 at 17:20

  Nie mogę się doczekać co prawda mam jeszcze niedokończone pozostałe książki ale ta książka keri smith zawsze wydawała mi się ciekawa wiec koniecznie muszę ją mieć 😉
  Pozdrawiam

 2. ZK
  29 maja 2016 at 15:32

  mam już!
  wreszcie!
  mam wszystkie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *