Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz To Pudło poleca się na Mikołajki!

Już 6 grudnia czeka nas prawdziwa rozgrzewka przed Bożym Narodzeniem. Mikołajki, bo o nich mowa, to idealny moment na obdarowanie kogoś kreatywnym prezentem, takim jak Zniszcz To Pudło!

Prezenty to zawsze miły dodatek do (przed)świątecznej radości. Nie ma nic lepszego, niż szczery uśmiech na twarzy bliskiej osoby, którą właśnie obdarowaliście wymarzonym podarkiem lub trafioną niespodzianką. Ale wszyscy wiemy też, że szukanie prezentów to niełatwe zadanie. Dlatego jeśli brakuje wam przedświątecznej weny, możecie zadbać o rozwój kreatywności Waszych bliskich i kupić im Zniszcz To Pudło! 🎁🎅

zniszcz-to-pudlo-mikolajki

A co lepsze, możecie też pomóc innym w podjęciu decyzji i sami poprosić o Pudło na Mikołajki! Coraz dłuższe wieczory to idealny moment na porządną porcję kreatywnej destrukcji! Gwarantujemy, że Zniszcz, To Nie Książka i Bałagan pomogą Wam przetrwać nawet najnudniejszy dzień, kiedy nie chce się wystawiać nosa za drzwi, tylko siedzieć pod kocem :)

A może macie już swoje Pudła i wykonujecie zadania zainspirowani przedświątecznym klimatem? Trzymamy kciuki za Wasze kreatywne pomysły, życzymy wspaniałej zabawy i jak zawsze czekamy na Wasze zdjęcia na kontakt@zniszcztendziennik.pl!
🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄🎁🎄

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *