Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik zawładnął YouTubem!

Czy wiecie, że wpisując w wyszukiwarkę na YouTube’ie hasło „Zniszcz Ten Dziennik”,  otrzymamy niemal 13.000 wyników? Świadczy to tylko o jednym – vlogerzy kochają kreatywną destrukcję, a filmiki z „niszczenia” Dziennika biją rekordy wyświetleń!

Jedną z pierwszych vlogerek, która rozpoczęła serię filmików z Dziennikiem w roli głównej, jest MaryKateAn. Jej pierwsze nagranie ma ponad 600.000 wyświetleń, stając się dla wielu innych inspiracją do uwieczniania swoich przygód z Dziennikiem. Picie wody z papierowego lejka lub zrzucanie Dziennika z wysokości może być naprawdę ciekawe i zabawne :)

Inaczej do tematu kreatywnej destrukcji podeszła Banshee. Po wielu prośbach od swoich fanów, postanowiła nagrać film z szalonym niszczeniem Dziennika. Po wylaniu na niego kawy, wyprowadzeniu na spacer i sturlaniu ze wzgórza nadszedł czas na ostateczną destrukcję, czyli… całkowite spalenie!

Myli się jednak ten, kto myśli, że tego rodzaju filmiki nagrywają jedynie dziewczyny. Wśród najpopularniejszych dziennikowych nagrań na YT znajdziemy również dzieło Smava. Vloger zabiera Dziennik ze sobą pod prysznic, szoruje jedną ze stron płynem do mycia naczyń oraz wykonuje specjalne zadanie nadesłane przez widza.

Pamiętajcie, że nie liczy się ilość wyświetleń, tylko nieszablonowe pomysły na destrukcję oraz twórcze myślenie! Podsyłajcie nam linki do swoich filmików w komentarzach, a tych, którzy wolą robić zdjęcia, zachęcamy do dzielenia się nimi na kontakt@zniszcztendziennik.pl

3 comments for “Zniszcz Ten Dziennik zawładnął YouTubem!

 1. keplinka123
  25 stycznia 2015 at 17:14

  Mery jest najlepsza, widziałam jej wszystkie odcinki!

 2. Aleksandra
  26 stycznia 2015 at 17:12
 3. 29 stycznia 2015 at 10:43

  Cześć! Wziąłem się za serie „Zniszcz Ten Dziennik”
  Potrzebuje pomocy, dlatego zwracam się do was wszystkich.
  http://www.youtube.com/watch?v=XiNyLUQxctA

  Pozdrawiam TadeoRetro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *