Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik w wersji mini!

Mamy wspaniałe wieści dla wielbicieli twórczości Keri Smith! Już niebawem Zniszcz Ten Dziennik ukaże się Wam w zupełnie nowej odsłonie! Jakiej? Kieszonkowej!

zniszcz-ten-dziennik-wszedzie-b-iext28859499

To oznacza, że teraz każdą wolną chwilę będziecie mogli poświęcić na kreatywną destrukcję – wersję mini można zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Bez problemu zmieści się w niewielkiej torebce, a nawet w kieszeni :)
Nie tylko format stanowi nowość. W nowym wydaniu czekają na Was kolejne polecenia, a wraz z nimi świeża porcja wyzwań :) Część zadań znacie z poprzedniej edycji (autorka wybrała te najlepsze) i możecie podejść do nich w zupełnie inny sposób!
Zniszcz Ten Dziennik w wersji mini to świetny pomysł na zbliżające się wakacje, o których wszyscy myślimy już z utęsknieniem :) Nic tak nie inspiruje jak błogi relaks, poczucie wolności i radość z bieżącej chwili! Wyobrażacie sobie siebie na słonecznej plaży, wylegujących się beztrosko na kocyku z Dziennikiem i ołówkiem w ręku? Brzmi kusząco? My się totalnie rozmarzyliśmy :)
Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji na temat nowej odsłony Dziennika, zapraszamy na: http://www.empik.com/zniszcz-ten-dziennik-wszedzie-smith-keri,p1108225258,ksiazka-p

16 comments for “Zniszcz Ten Dziennik w wersji mini!

  1. kaja
    30 kwietnia 2015 at 14:30

    ile on ma cm ???

  2. 6 maja 2015 at 19:12

    Kaju, myśle (jak mieści się w kieszeni) to około 10-15 cm. Max 20 myślę, bardzo chętnie zakupie.

  3. 6 maja 2015 at 19:19

    Kupiłam! EXTRA!!!! 15 cm równe. nowe super mega zadania, kreatywniejsze tylko że policzyłam i 4 zadania są z tej 1 wersji Zniszcz Ten Dziennik czyli dużej. Okropnie się ciesze!!!!! Bardzo Polecam. Ania.

  4. 6 maja 2015 at 19:21

    Cześć Ania. Fajny? weż do szkoły zobacze ok? papapaapapa:*

  5. 6 maja 2015 at 19:22

    OX. papacia :*********************!!!!!!!!!!!! :>

  6. 6 maja 2015 at 19:24

    podobno ma go juz nie byc w sprzedazy 26 sierpnia 2015 roku. spróbuje kupic.

  7. 6 maja 2015 at 19:27

    siema. muj kuzyn kupił gdzieś w empiku w Warszawie. poDOBNO FAJNY (sory caps lock) joł.

  8. 6 maja 2015 at 19:28

    Nie odzywaj się wojtek. Dotyczy się to też ciebie kuba.

  9. 6 maja 2015 at 19:31

    Siemka Tu JDabrowski. Możecie myśleć że to nie ja, ale postawiłem na nową serię. Więcej o tym macie na Facebooku. + Możecie zobaczyć nowe zdj na Instagramie. Myślę że będzie to ok. Podajcie opinie na czacie na Facebooku. Dziękuje wam pa.

    • FiraneczkaJasia♥
      11 maja 2015 at 21:08

      JDabrowsky* się pisze xD

  10. 19 lipca 2015 at 11:54

    Ja też mam tą książkę kupiłam ją w biedronce za 10 zł polecam

  11. Olinka
    9 grudnia 2015 at 17:18

    Kaja, 15 na 10. W sam raz jest według mnie :)

  12. kwiatek1234
    16 czerwca 2016 at 20:19

    Super książka. Idealna na długie wakacyjne dni.
    Fajnie się wykonuje zadania wraz z przyjaciółmi.
    Serdecznie Polecam