Zniszcz Ten Dziennik

Premiera Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie tuż tuż!

zniszcztendziennikwszedzie-premiera

Już 20 maja nowa porcja kreatywnych zadań! Miniaturowy Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, jak sama nazwa wskazuje, będzie Wam towarzyszył w każdym miejscu i o każdej porze!

Szykujcie się na nowe, twórcze wyzwanie. Już w środę 20 maja premiera Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, czyli odświeżonej i… zmniejszonej wersji naszego ulubionego Dziennika. Przygotujcie się na sporą dawkę kreatywnej destrukcji, bo czeka Was mnóstwo nowych zadań!

Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie bez problemu zmieści się w wakacyjnym plecaku, torebce, a nawet w większej kieszeni. Dzięki temu każdą wolną chwilę będziecie mogli wykorzystać na rozwijanie swojej wyobraźni i twórcze zapełnianie kolejnych stron.

Zadania możecie wykonywać wszędzie – pod namiotem na biwaku, w trakcie odpoczynku na górskiej wycieczce, na słonecznej plaży czy w drodze do szkoły. Teraz nic nie będzie stało na przeszkodzie Waszej kreatywności – i to dosłownie :)

Dzięki Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie każde miejsce i czas będą dobre na eksperymenty z wyobraźnią! 20 maja szukajcie „małego Dziennika” na półkach w księgarniach! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *