Zniszcz Ten Dziennik

Szaleństwo na okładkach Zniszcz Ten Dziennik

Kto powiedział, że kreatywna destrukcja ma dotyczyć jedynie wnętrza Zniszcz Ten Dziennik? Wasze pomysły na ozdobienie okładki sprawiają, że każdy egzemplarz wyróżnia się już na pierwszy rzut oka!

Niektórzy z Was ozdabiają okładkę na początku destrukcji, inni na sam koniec. Nie zmienia to jednak faktu, że dzięki temu każdy Dziennik wygląda wyjątkowo i wiele mówi o swoim właścicielu.
Wielu z Was postanowiło użyć kolorowych naklejek. Pojawił się na nich m.in. Spongebob Kanciastoporty, bohaterowie Gwiezdnych Wojen, słodkie kokardki, pieski, kotki i uśmiechnięte buźki.
Innym pomysłem na okładkę jest tworzenie na niej kolorowych plam i ciekawych wzorów. Motyw galaktyki, wielobarwne odciski palców czy zebra to tylko niektóre Wasze pomysły.
Na tym jednak kreatywne idee się nie kończą! Na Waszych okładkach pojawiają się osoby ze świata pop-kultury, fragmenty gazet, plamy po farbach czy serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy :)

Obserwuj tablicę Wasze prace – OKŁADKA ZTD należącą do użytkownika Zniszcz Ten Dziennik.

Czekamy na kolejne odjechane, szalone, kreatywne i kolorowe propozycjedowiedz się, gdzie wysłać swoje zdjęcia kreatywnych destrukcji Dziennika.

3 comments for “Szaleństwo na okładkach Zniszcz Ten Dziennik

 1. 26 lutego 2015 at 18:36

  super!!

 2. Atomówka
  13 marca 2015 at 09:59

  Mój będzie złoty. Dziś idę kupić złoty papier i już się nie mogę doczekać metamorfozy.

  • Zniszcz Ten Dziennik
   18 marca 2015 at 13:30

   Atomówka, koniecznie pokaż Dziennik befor and after.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *