Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik na majówce

zniszcz-ten-dziennik-majowka

Jesteście gotowi na długi majowy weekend? Świetnie! Szykujcie mnóstwo pomysłów, mazaków, trochę wolnej przestrzeni i dobrego humoru, bo Zniszcz Ten Dziennik będzie Wam towarzyszył w czasie wypoczynku!

Pomimo tego, że w tym roku mamy wolny tylko jeden dodatkowy dzień, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spędzić go kreatywnie. Niezależnie od tego, czy wyjeżdżacie w jakieś zaciszne miejsce, czy zamierzacie korzystać z miejskich atrakcji, Zniszcz Ten Dziennik możecie mieć zawsze ze sobą :)
Kilka dni odpoczynku to oczywiście wymarzona okazja do tego, aby zapełnić stronę dobrych myśli. Zrelaksowani i uśmiechnięci, możecie uwiecznić na niej, co tylko chcecie! Widok na ocean, ulubiony deser, a może postać z ulubionej książki? Wybór należy do Was!

zniszcztendziennik-majowka4

W czasie majówki możecie również spróbować ukryć stronę w ogródku sąsiada. Na pewno będzie w dobrym nastroju – przy okazji użyźnicie nieco glebę :) A jeśli nic z tego nie wyjdzie, zawsze możecie wypełnić stronę pięknymi kwiatami, liśćmi i uroczym płotkiem.

zniszcztendziennik-majowka3

Z pewnością niektórzy z Was wybiorą się na działkę, do lasu lub na długie spacery do parku. Czy może być lepsza okazja do kolekcjonowania… robaków? Nie musicie ich zbierać z ziemi – możecie się im przyjrzeć, a później narysować, wykleić albo wyszyć w swoich Dziennikach.

zniszcztendziennik-majowka2

To tylko kilka przykładów na to, jak kreatywnie wypełniać Zniszcz Ten Dziennik w czasie majówki. Wasze pomysły na pewno będą kreatywne i oryginalne, dlatego jak zawsze czekamy na nie pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *