Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik DIY

zniszcz-ten-dziennik-diy

Jesteśmy pewni, że Wasze Dzienniki wyglądają już bardzo okazale i pękają w szwach od kreatywnych pomysłów. Ale po obejrzeniu pewnego filmiku będziecie chcieli sięgnąć po nowy egzemplarz i uzupełnić go z głową pełną nowych rozwiązań!

Czy wiecie, że książkę można zamienić w prawdziwe dzieło DIY? Spójrzcie tylko na poniższy filmik – znajdziecie w nim mnóstwo inspiracji do wypełniania kolejnych stron Zniszcz Ten Dziennik. To coś w sam raz dla fanów robótek ręcznych i nie tylko :)

 

¡Qué monada!

Posted by Excite España on 17 maja 2015

Zaplecenie warkocza to idealny pomysł na zadanie „Stwórz rysunek używając pasma lub pasm swoich włosów” – włosy wcale nie muszą być nasze, od czego jest wyobraźnia! Włóczka sprawdzi się świetnie!

A co z zadaniem użyźniania strony? Grządki, drzewa, owoce i warzywa stworzone z różnych materiałów będą wyglądać zachwycająco! Resztki tkanin możecie wykorzystać przy innych zadaniach – na pewno nic się nie zmarnuje :)

Śmiało inspirujcie się filmikiem! W Dzienniku możecie zrobić pranie, ubrać dowolną postać, posadzić kolorowe kwiatki albo stworzyć wielobarwny pociąg. Wystarczą kawałki materiałów, rzepy, igła i nici i można kreatywnie szaleć! A jeśli nie macie miejsca na nowe pomysły, zawsze możecie zaopatrzyć się w To Nie Książkę lub Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie :)

coil-710634_640

2 comments for “Zniszcz Ten Dziennik DIY

  1. Alka
    1 czerwca 2015 at 15:04

    Świetnie, że wymyśliliście już nowy Zniszcz Ten dziennik Wszędzie :) Jeszcze nie jest w moich rękach, ale mam nadzieję, że zakupie go niedługo 😉 Zaopatrzyłam się w Zniszcz ten Dziennik oraz To nie książkę. Razem z koleżankami wykonujemy zadania, np. rzucamy nim do siebie lub turlamy ze wzgórza. Poza tym to bardzo ciekawy sposób na zmienienie Dziennika! Pozdrawiam

  2. 2 czerwca 2015 at 20:41

    Zgłaszam skargę! W Znisz Ten Dziennik Wszędzie jest za mało miejsca na tworzenie :( Ale świetnie się z nim bawię 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *