Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik i kolorowe substancje

Dziś na tapetę bierzemy kolejne zadanie z Dziennika. Nawet nie podejrzewacie, jak dużo rozmaitych substancji kryje się w Waszych domach! Lepkie, śliskie, ciepłe, zimne, w postaci proszku albo kremu – poszukajcie, a na pewno uda Wam się znaleźć ich jeszcze więcej!

Nic tak nie poprawia humoru jak nowe rzeczy znalezione w miejscu, w którym kompletnie się ich nie spodziewamy. Tak właśnie dzieje się w trakcie wykonywania zadania „Wypróbuj rozmaite substancje znalezione w Twoim domu”. Kto by pomyślał, że uda nam się znaleźć aż tyle rzeczy niezbędnych do zapełnienia stron w Dzienniku! Dlatego teraz możemy podpowiedzieć Wam, jak i gdzie szukać tych tajemniczych substancji :)

Kolorowe substancje w Zniszcz Ten Dziennik

Pokój

Wbrew pozorom nawet w najmniejszym pokoju znajdzie się sporo rzeczy, które idealnie nadają się do tego zadania. U nas natrafiliśmy na sok, lakier do paznokci, kredki we wszystkich kolorach tęczy i trochę wosku ze świeczek, które umilają nam wieczory. Zajrzyjcie do szuflad, szafek i komód, a na pewno znajdziecie masę zaskakujących rzeczy przydatnych do tego zadania.

Kuchnia

To prawdziwe królestwo najrozmaitszych substancji, które możemy umieścić na kartkach Dziennika. Niemal na każdym kroku czeka na nas niespodzianka! Mąka, sól, pieprz, płynne aromaty do ciast, ketchupy, musztardy, smakowite sosy, lody, zamrożone truskawki czy pyszny czekoladowy krem to tylko niektóre z nich. Każda z substancji ma inną konsystencję i kolor, dzięki czemu zamieni Wasze Dzienniki w coś niespotykanego :) Jesteśmy pewni, że znajdziecie jeszcze więcej zaskakujących substancji, z których stworzycie zachwycające motywy kolorystyczne!

Łazienka

Podobnie jak w kuchni, w łazience również czeka na nas ogromna ilość kolorowych substancji. Do tego większość z nich pięknie pachnie! Pomyślcie tylko – szampony, odżywki do włosów, płyny do kąpieli, mydła, proszki do prania czy płyny do płukania tkanin sprawią, że Wasze Dzienniki nabiorą kolorów i aromatów :) Nie wspominając już o perfumach, kolorowych kosmetykach czy balsamach do ciała!

Ruszajcie na domowe łowy! Może niektóre ze znalezisk przydadzą Wam się nie tylko do zadania w Zniszcz Ten Dziennik, ale także w Łowcy Skarbów? Powodzenia! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *