Zniszcz Ten Dziennik

ZNISZCZ ALBO PSIKUS!

Już za kilka dni Halloween! Macie jakieś plany na sobotni wieczór 31 października? Naszym zdaniem to świetna okazja, by udekorować swój Dziennik w mrocznym stylu albo… ostatecznie go zniszczyć! Najlepiej podczas straszno-hucznej przebieranej imprezy :)

12188741_993753210688193_1514641572_nPotrzebne nam będą halloweenowe akcesoria, przede wszystkim wydrążona i podświetlona dynia z oczami w kształcie trójkąta i złowieszczo wyszczerbionymi zębami! Poza tym przyda się kapelusz wiedźmy, trupia czacha, czarny kot, nietoperz i tym podobne 👻

Uroku halloweenowym imprezom dodają mroczne kostiumy. Tej nocy możemy zostać dowolną postacią z horroru: czarownicą, duchem lub wampirem. To niepowtarzalna okazja, by nastraszyć znajomych w kostiumie zombi lub wilkołaka!

Aby uatrakcyjnić imprezę warto pomyśleć o halloweenowych grach. Jedną z nich jest zjadanie wiszących na nitkach ciastek i owoców bez pomocy rąk. Inna polega na przeskakiwaniu przez świeczki ustawione w kole na ziemi (uwaga na zabawy z ogniem :)) – to zarazem wróżba: świeczki, które nie zgasły mają oznaczać ilość szczęśliwych miesięcy w nadchodzącym roku!

W halloweenowy wieczór możecie też odwiedzić sąsiadów, prosząc o pomoc w dekorowaniu Waszego Dziennika 🎃 ZNISZCZ ALBO PSIKUS!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *