Zniszcz Ten Dziennik

Zasady są po to, żeby je łamać!

Kreatywna destrukcja ma to do siebie, że pozwala nam na nieskrępowana używanie wyobraźni i dowolne interpretowanie poszczególnych zadań w Zniszczu. Właśnie dlatego każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i wiele mówi o swoim właścicielu. Czas odrzucić schematy i sprawić, aby Zniszcz Ten Dziennik nabrał charakteru!

Każde polecenie w Zniszczu możecie (a nawet powinniście :)) potraktować jedynie jako wskazówkę. Sama Keri Smith namawia do tego, aby twórczo i destrukcyjnie łamać zasady. Dzięki temu rozwiniecie swoją wyobraźnię i kreatywność, interpretując zadania na swój własny sposób. Spójrzcie tylko, jak można to zrobić! Czy nie kusi Was, aby zadanie „Tę stronę zostaw pustą celowo” zrobić zupełnie inaczej i na przekór?

To samo dotyczy m.in. zadania „Zbieraj tutaj literę W – kto powiedział, że w jej miejsce nie można kolekcjonować innych, np. M? :)

zniszcztendziennik-zlam-zasady3

Jeszcze inną inspiracją może być wykonanie zadania „Sprzedaj tę stronę”. Wcale nie musicie za wszelką cenę szukać kupca na Zniszczową kartkę. Możecie stanowczo powiedzieć „NIE” i potraktować ją jako kolejne miejsce na stworzenie ciekawego rysunku.

zniszcztendziennik-zlam-zasady-4

Książki Keri Smith dają nam niepowtarzalną okazję do łamania zasad, słuchania swojej intuicji i nowego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość. Przygotowane przez nią zadania mają na celu sprowokowanie nas do samodzielnego myślenia i wyjścia poza schemat. Dlatego łapcie swoje egzemplarze, jeśli jeszcze ich nie macie :)
➡ KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *