Zniszcz Ten Dziennik

Zasady nie istnieją za to sztuka tak!

Jak już pewnie zdążyliście się zorientować, w tej książce… zasady nie istnieją. Macie ją wypełnić własnymi emocjami, macie eksperymentować. Tu możecie być niegrzeczni. Pokażcie swoją drugą naturę! Twórzcie bez ograniczeń!

„Zniszcz ten dziennik” to książka, która sprawia, że toczymy walkę z własnym rozsądkiem. Książka każe robić te rzeczy, których uczono Was, abyście nigdy nie robili. Spokojnie! Nie będziecie przechodzić przez to sami. Twórczej destrukcji poddały się już 2 miliony ludzi na świecie. Niebawem dołączą do nich następni (Ruszyła przedsprzedaż).

 

Autorka podpowiada, sugeruje i niczym głos z zaświatów szepcze czytelnikom do ucha.  Zdawkowe informacje, które Wam przekazuje są drogowskazem, dzięki któremu doświadczycie prawdziwego procesu twórczego. Dzięki Keri Smith, poznacie nowy sposób tworzenia sztuki, odkryjecie jak można uciec przed nudą, stresem i rutyną. Tu możecie zrobić wszystko. Koniec z rozsądkiem. Wyobraźnia bierze górę! Zero ograniczeń! W tym szaleństwie jest metoda! Zobaczcie sami jak można kreatywnie bawić się z dziennikiem:

3

 Źródło: www.facebook.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *