Zniszcz Ten Dziennik

Zaproś Harry’ego Pottera do Dziennika!

Czy nie wydaje Wam się, że Zniszcz Ten Dziennik ma w sobie niezwykłą magię? Rozwiązujemy niecodzienne zadania, przekraczamy granice własnej wyobraźni, nadajemy Dziennikowi zupełnie nowe funkcje, uwieczniamy chwile i stwarzamy coś z niczego! Czysta magia! 

Doszliśmy do wniosku, że tak magicznej książce powinien patronować niezwykły i słynny czarodziej. Któż to mógłby być? Oczywiście Harry Potter! Chyba nie ma wśród nas osoby, która nie śledziłaby jego przygód z wypiekami na twarzy :) Wydaje Wam się, że naszkicowanie portretu młodego czarodzieja graniczy z cudem? Nic bardziej mylnego! Znaleźliśmy dla Was prostą instrukcję, jak w kilku krokach odtworzyć twarz pogromcy Lorda Voldemorta:

Miejsce dla Harry’ego znajdziecie na przykład przy poleceniu: „Pokoloruj całą stronę” czy „Pokoloruj poza liniami”. A jeśli zapragniecie zaprosić do Dziennika innych bohaterów stworzonych przez J. K. Rowling (np. Severusa Snape’a, Voldemorta, Draco Malfoya czy sowę Hedwigę), wskazówki jak ich narysować znajdziecie pod tym linkiem: http://www.wikihow.com/Draw-Harry-Potter. Życzymy magicznej zabawy!! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *