Zniszcz Ten Dziennik

Zakupowy szał!

ztd-zakupy

Tym razem coś w sam raz dla zapominalskich – w Zniszcz Ten Dziennik znajdziecie specjalne miejsce na zrobienie listy zakupów. Zamiast spisywać wszystko na zwykłej kartce lub w telefonie, ruszmy głową i wybierzmy się do sklepu z kreatywnie wypełnionym Dziennikiem!

Że to mało praktyczne? A kto by się przejmował takimi błahostkami, kiedy w sklepie spożywczym możemy znaleźć mnóstwo „materiałów” do kreatywnej destrukcji? Wystarczy kupić kilka warzyw i owoców, z których zbierzemy naklejki, a banan, pomidor czy papryka posłużą później za świetne stempelki!

Co jeszcze możemy zrobić po wykonaniu domowych obowiązków i zapełnieniu lodówki rzeczami z listy zakupów? Wszystko zależy od tego, co na tej liście się znalazło :) Jeśli kupiliśmy kawę, bez problemów wykonamy zadanie „Oblej, rozlej, nakap, napluj, chluśnij kawą”. Z kolei jeśli kupiliśmy trochę warzyw i owoców, możemy wycisnąć z nich sok i nakapać nim na odpowiednią stronę lub stworzyć katalog plam.

A może pokusimy się o wykonanie polecenia „Uwiecznij swój obiad”? W końcu kiedy, jeśli nie po zakupach będziemy mieć wszystkie niezbędne „przybory”? :) Oczywiście wszystko zależy od Waszej wyobraźni, która nie jest niczym ograniczona! Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć Wasze dzieła – kontakt@zniszcztendziennik.pl

ztd-zakupy1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *