Zniszcz Ten Dziennik

Zadźgaj stronę, wyżyj się!

Zniszcz Ten Dziennik ma wiele zalet, ale jedną z największych jest to, że podczas rozwiązywania zadań, możemy się wyżyć i rozładować negatywne emocje, zapominając o stresie :)

Jest sporo zadań, które pozwalają się wyładować. Do naszych ulubionych należy ZADŹGAJ TĘ STRONĘ OŁÓWKIEM. Wkurzył Was kolega lub nauczyciel? A może w zły nastrój wprawiła Was nieprzyjemna pogoda i plucha na zewnątrz? Łapcie za Dziennik i rozładujcie negatywną energię!

zadzgaj olówkiem

Zanim weźmiecie do ręki morderczy ołówek, by zadźgać nim stronę, możecie na niej narysować osobę, przedmiot lub sytuację, która doprowadziła Was do wściekłości. Dokładne i konsekwentne „zadźganie” przyczyny Waszej irytacji sprawi, że od razu poczujecie się lepiej – cała kipiąca w Was negatywna energia zostanie wyrzucona na zewnątrz :)

Może nie każdy wie, że Zniszcz Ten Dziennik może służyć jako swego rodzaju worek treningowy. Dość nietypowy, ale i trochę magiczny :) Magiczny, ponieważ pochłania całą naszą złość i wszystkie negatywne emocje, a następnie przerabia je na coś pozytywnego, fajnego, a w dodatku kreatywnego! Kiedy już uporacie się z napięciem i irytacją, możecie ozdobić zadźganą stronę :)

A jakie są Wasze ulubione „rozładowujące” zadania? Piszcie w komentarzach lub wysyłajcie swoje prace na adres kontakt@zniszcztendziennik.pl

1 comment for “Zadźgaj stronę, wyżyj się!

  1. 8 czerwca 2016 at 17:33

    super książka kupiłem twój łowca skarbów to nie książka i zniszcz ten dziennik wszędzie ;-] POLECAM ;-]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *