Zniszcz Ten Dziennik

Zadanie prostolinijne

Przed Wami kolejne zadanie, które udowodni Wam, że kreatywność nie zna granic! Pozornie proste rysowanie grubych i cienkich linii może wyczarować na kartkach Dziennika prawdziwe i niepowtarzalne dzieła sztuki!

ztd-grube-cienkieZniszcz Ten Dziennik uwielbiamy przede wszystkim za to, że skłania nas do wychodzenia poza schemat i tworzenia czegoś niezwykłego nawet z banalnych zadań. Rysuj grube i cienkie linie” to kolejne polecenie, które możemy interpretować całkowicie dowolnie! Może pokusicie się o stworzenie za ich pomocą jakiegoś napisu? My nawiązaliśmy do innej książki Keri Smith, czyli do Bałaganu :)

A jak Wy podejdziecie do tego zadania? Może postaracie się narysować zwierzątko, np. zebrę? Równie dobrze może to być tygrys, w końcu też ma mnóstwo pasków :) Na pewno będziecie mieć mnóstwo pomysłów!

ztd-grube-cienkie-2

A może totalnie nas zaskoczycie i stworzycie coś… strasznego? Kilka grubych i cienkich linii wystarczy do narysowania mrożącego krew w żyłach obrazka! Jak zawsze wszystko zależy tylko i wyłącznie od Waszej wyobraźni.

ztd-grube-cienkie-3

Czekamy na Wasze prace pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *