Zniszcz Ten Dziennik

Z pamiętnika golfisty

ZTD_golfista

Podobno golf to gra dla prawdziwych dżentelmenów. Ale my nic sobie nie robimy ze sportowych zasad i zamieniamy Dziennik w pole golfowe!

Zadanie „Dziennik golfisty” stawia przed Wami prawdziwe sportowe wyzwanie! Zamiast piłeczki mamy zgniecioną kartkę wyrwaną z naszego kreatywnego dzieła, a zamiast dołka – daszek :) Reszta jest już banalnie prosta – musimy tylko przekopać kulkę przez trójkąt utworzony z Dziennika. Tylko jak to zrobić, żeby udało nam się za pierwszym razem?

Ile osób, tyle sposobów na to zadanie. Jedni kopią z tzw. czuba, licząc na to, że siła rozpędu załatwi sprawę :) Inni podchodzą do tego bardziej metodycznie – skrupulatnie wymierzają odległość, umieszczają papierową kulkę dokładnie pośrodku i dawkuję odpowiednią ilość mocy!

Wiele zależy też od tego, gdzie umieścicie Dziennik – na podłodze czy szkolnym korytarzu będzie łatwiej wykonać to zadanie, niż na trawie lub kamienistej drodze. Ale takie wyzwanie może się okazać bardzo zabawne, zwłaszcza, kiedy urządzicie zawody z przyjaciółmi :)

zniszcz-ten-dziennik-golf

Koniecznie napiszcie w komentarzu, za którym razem udało Wam się przekopać kulkę przez Dziennikowy trójkąt! Życzymy dużej celności :)

1 comment for “Z pamiętnika golfisty

  1. Julia Rak
    27 maja 2015 at 15:14

    Mi za 3 razem. A dziennik się aż przewrócił

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *