Zniszcz Ten Dziennik

Wyniki konkursu „Kreatywość wszędzie”!

wyniki-konkursu-2

Wreszcie są – wyniki drugiej tury naszego konkursu przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Spośród mnóstwa Waszych kreatywnych odpowiedzi wybraliśmy pięć, które odznaczały się szczególną pomysłowością i nieszablonowym myśleniem.

Zadanie konkursowe polegało na poleczeniu, ile ukrytych okładek Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie znajdowało się na specjalnej grafice (prawidłowa liczba to 6), a następnie na wymyśleniu nazwiska i opisaniu szalonej rodzinki książek Keri Smith. Poniżej znajdziecie nazwiska zwycięzców oraz ich kreatywne odpowiedzi:

1. Wiktoria Szablewska

Nazwisko dla rodzinki – Oryginalni

„Rodzinka Oryginalnych składa się z mamy (To Nie Książka), Taty (Zniszcz Ten Dziennik) i synka (Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie). Mama ma bardzo szeroką wyobraźnię i uwielbia spotkania z przyjaciółkami. Lubi rozwiązywać krzyżówki i rebusy. Tata kocha sporty ekstremalne i lubi wszystko, co destrukcyjne. Oprócz tego interesuje się sztuką. Syn natomiast spędza dużo czasu poza domem i lubi poznawać nowych ludzi. Ma podobne zainteresowania do taty. Rodzina się bardzo kocha. Są inni, lecz łączą ich dwie cechy: kreatywność i oryginalność”

2. Oliwia Tymejczyk

Nazwisko dla rodzinki – Destrukcyjni

„Rodzinka książek autorsta Keri Smith składa się z Taty (Zniszcz Ten Dziennik), Mamy (To Nie Książki) i synka lub synków, jeżeli ktoś ma kilka (Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie). Według mnie rodzinka jest baardzo Pozytywnie Zakręcona. Zniszcz Ten Dziennik i Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie są stworzone po to, by kreatywnie je zniszczyć, To Nie Książka to skrzynka na myśli, marzenia, plany i cele wielu ludzi. Wymaga zastanowienia i pewności, abyśmy wpisali do To Nie Książki to, co naprawdę chcemy, żeby tam było. Aby wypełnić To Nie Książkę, musimy dojść do głębszych refleksjii i przemyśleń. Zniszcz Ten Dziennik i Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie to formy odstresowania się i „wykopania” smutku i niesprawiedliwości świata”

3. Nikodem Jaworski

Nazwisko dla rodzinki – Kreaciakowie

„Nie ma co mącić, to rodzina, która jest ze mną od listopada, najmłodszy jej członek trafił do mnie 20 maja- Zniszcz ten dziennik wszędzie. Każdy dzień z nimi spędzam 😉 To rodzina energiczna, której adrenaliny nigdy nie brakuje, mam też krótki wiersz o nich:

Dziennik, Dziennik i Nie Książka,

Z nimi każdy smutek przejdę, każdą radość, każdą furię,

Wszyscy wiemy z kim się bawię, a nawet rapuję,

moi przyjaciele trzej z nimi zawsze weselej,

nigdy nie opuszczę ich,

w nich są chwile, i momenty, zapisane z życia kiedy,

kiedy było dobrze, źle, nawet gdy łezkę nimi otarłem se,

to kronika jest, ja wiem,

że mój dziennik dużo o mnie wie,

a nie książka artystyczny szyk,

Dziennik wszędzie, ze mną był, razem w szkole, sklepie, samolocie, nad morzem.

Tak mój dziennik ma czym chwalić się,

Lecz nie mówcie moi drodzy że mój dziennik piękny jest,

z niego kiedyś był już zwierz

I to zwierz nie byle jaki,

pieskiem był , prawdziwym druhem mym,

Nie zapomnę wam już nigdy co się stało w życiu tym,

tej nie wielkiej, nie mądrej istoty,

zjawiły się zabawy i psoty”

4. Kacper Zenderowski

Nazwisko dla rodzinki – Kreatki

„W skład rodziny Kreatków wchodzą: Tata-Zniszcz Ten Dziennik, Mama-To N­­ie Książka i Dziecko-Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie! Swoją urodę synek otrzymał po tatusiu, jak wiadomo. Za to kreatywność od mamusi. Rodzina mieszka na ulicy Kreatywnej 34. Cała rodzinką ma swoją idolkę, jaką ,jest Keri Smith. W swoim „kreatywnym” domku mają jej plakaty i inne rzeczy z nią związane. Rodzina uwielbia spędzać ze sobą czas kreatywnie. Uważają, że ich sąsiedzi powinni brać z nich przykład, bo są „najkreatywniejsi” (takiego słowa nie ma a są tak kreatywni ,że je wymyślili)”

5. Marta Pondo

Nazwisko dla rodzinki – Niszczyciel-Kreatywińscy

„Zniszcz ten Dziennik- ojciec rodziny i głowa domu- mąż To Nie Książki i Zniszcz Tego Dziennka Wszędzie. Jest typową złotą rączką- zna się na wszystkim i uwielbia wszelkie zadania typu „Zrób to sam”. W Boże Narodzenie klei z synem łańcuchy na choinkę, latem turla się z górki, wiosną szuka liści i innych znalezisk do odciśnięcia, a jesienią zbiera martwe robaki. A wszystko to robi poświęcając swoje własne kartki! Jeśli chodzi o pasje i zainteresowania, to Zniszcz Ten Dziennik Niszczyciel-Kreatywiński zbiera naklejki z owoców oraz znaczki. Uwielbia długie spacery, na których często wykonuje kreatywne zadania znajdujące się na jego kartkach. 

To Nie Książka- szczęśliwa mama Zniszcz Tego Dziennika Wszędzie i żona Zniszcz Tego Dziennika. W odróżnieniu od męża,To Nie Książka jest raczej spokojna. Uwielbia ład i porządek, dlatego często robi listę posiadanych przez rodzinę rzeczy. W wolnych chwilach rozmyśla nad wieloma głębokimi zagadnieniami np. Jak wyglądałby świat równoległy lub co powiedzieliby kosmici o ludziach,gdyby przylecieli na Ziemię. Jej pasją jest zbieranie pamiątek ze swojego życia. Jej kolekcja jest tak obszerna, że ledwo mieści się na przeznaczonej na to stronie.Jednak To Nie Książka ma również swoje sekrety.Tak naprawdę ma jeszcze drugą, mroczną, ukrytą tożsamość, ponieważ pracuje jako agentka. Jej zadaniem jest badanie poziomu kreatywności pośród „dzisiejszej młodzieży”, ale ciiiiii! Nikt nie może się dowiedzieć…

Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie- syn Zniszcz Tego Dziennika i To Nie Książki. Wierny naśladowca swojego taty.Uwielbia spędzać czas na dworze, często ze swoim tatą właśnie. Razem obserwują rozkład swoich stron, skaczą z dużych wysokości i turlają się ze wzgórz. Jest to dziecko ruchliwe- wszędzie go pełno. Mimo iż jest niemalże skórą zdjętą z ojca, lubi czasami wymyślać własne metody na niszczenie swoich stron. Uwielbia wyjeżdżać na wakacje i marzy o tym, żeby zwiedzić cały świat i przeżyć tam niezapomniane przygody. Na razie jednak przeżywa przygody dnia codziennego na podwórku”

Do zwycięzców wysłaliśmy już maile, dlatego koniecznie sprawdźcie swoją skrzynkę  :) Dziękujemy za Wasz udział w konkursie i gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, którzy kochają kreatywną destrukcję i podzielili się z nami swoimi pomysłami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *