Zniszcz Ten Dziennik

Własna metoda niszczenia – do dzieła!

Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników kreatywności, używania wyobraźni i tworzenia całkowicie nowych rzeczy – nadeszła pora na opracowanie własnej metody niszczenia w Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie! Jesteście gotowi na kolejne wyzwanie?

Na pewno wielu z Was nieraz marzyło o zadaniu, które pozwalałoby na kreatywne wyżycie się na całego. Teraz to możliwe – w ZTDW czekają na Was strony, które możecie wykorzystać na miliony różnych sposobów! Wystarczy tylko znaleźć kartki z napisem „Stwórz własną metodę niszczenia” i już możemy szukać inspiracji do destrukcji :)

metoda na głoda-ztdw

Choć ZTDW ma małe rozmiary, z pewnością pomieści wszystkie Wasze kreacje. A tych może być bez liku – ugotowanie strony, wyczarowanie z niej ludzika lub zwierzaka, zamiana Dziennika w podręczny magazyn na znalezione nad morzem muszelki albo zrobienie z niego albumu z pamiątkowymi zdjęciami z wakacji. To tylko niektóre pomysły, jakie możecie wykorzystać w swoich dziełach :)

ztdw-metoda

Wakacyjne dni sprzyjają kreatywnej destrukcji. Zabierajcie ZTDW nad morze, w góry czy nad jezioro i twórzcie własne metody niszczenia – samodzielnie lub wraz z przyjaciółmi i rodziną! Czekamy na Wasze prace pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *