Zniszcz Ten Dziennik

Wiosenne manewry z Łowcą Skarbów

Za oknami robi się zielono, słonecznie i coraz bardziej wiosennie. To idealny moment na pierwsze wycieczki rowerowe, w czasie których na pewno natkniecie się na mnóstwo przedmiotów. Kamyki, liście, kwiaty, gałązki albo zagubiony kawałek folii – czy to wszystko czegoś Wam nie przypomina? Dokładnie! Te rzeczy świetnie uzupełnią Waszą kolekcję w Łowcy Skarbów!

wyrusz na plażę z Łowcą Skarbów

Wiosenne spacery to sama przyjemność – zadbacie o swoją kondycję, dotlenicie się po całym dniu spędzonym w szkole lub pracy i łykniecie trochę naturalnej witaminy D pochodzącej z promieni słonecznych. A dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym i nie zabrać ze sobą na wycieczkę książek Keri Smith? Najnowsza z nich, czyli Łowca Skarbów, została przecież stworzona z myślą o takich właśnie eskapadach!

Najwygodniej będzie wyruszyć na wyprawę rowerem. Dzięki temu odwiedzicie dużo więcej miejsc i zbierzecie więcej ciekawych przedmiotów. Jeśli dodatkowo zamontujecie na swoim rowerze koszyk, będziecie mieć gdzie przechowywać Wasze skarby – oczywiście tylko do momentu, w którym postanowicie umieścić je w Łowcy i przerobić na coś zupełnie nowego :)

No i zyskacie też możliwość wygodnego zabrania ze sobą kumpli Łowcy, czyli wcześniejszych książek Keri Smith. W końcu kreatywność to ich cecha wspólna, a przedmioty znalezione w czasie wycieczek przydadzą się do uzupełnienia Zniszcza, To Nie Książki czy Bałaganu.

Wokół nas jest mnóstwo nieodkrytych skarbów. Większość ludzi je omija lub nie zauważa – to dla nas wymarzone pole do popisu! Kilka wiosennych spacerów lub wycieczek rowerowych i zapełnimy Łowcę Skarbów po brzegi! Zostanie nam najprzyjemniejsza część, czyli kreatywne przerabianie przedmiotów na nowe i zaskakujące formy!

Czekamy na Wasze komentarze – co udało Wam się zebrać podczas pierwszych terenowych wypraw? :)

wycieczka w góry z łowcą skarbów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *