Zniszcz Ten Dziennik

Wasze zadania – własna metoda niszczenia

 

q

Niedawno pisaliśmy o stworzeniu własnej metody niszczenia – nie minęło dużo czasu, a już możemy zaprezentować Wam jedną z  najciekawszych interpretacji tego zadania! Mamy nadzieję, że będzie to dla Was świetną inspiracją do kreatywnej destrukcji!

Agata wpadła na pomysł, aby połączyć niszczenie małego Dziennika z… klasowym piknikiem! Czy może być coś lepszego, niż kreatywna destrukcja w gronie koleżanek, w dodatku na łonie natury? :) Takie okoliczności to wprost wymarzona okazja do rozwinięcia swojej wyobraźni i świetnej zabawy.

Na czym polegał pomysł Agaty? Zadanie, które stworzyła, brzmi: „Porwij stronę na parę kawałków. Ukryj je! Potem znajdź je, sklej, dorysuj brakujące elementy (jeśli brakuje kawałków) i wklej z powrotem do Dziennika”. Brzmi ciekawie? No pewnie! Wyobraźcie sobie poszukiwania zaginionych fragmentów stron na klasowym pikniku :) A samo zadanie to nie tylko sposób na destrukcję ZTDW, ale również na jego naprawę!

W Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie znajdziecie mnóstwo miejsca na kolejne autorskie sposoby kreatywnej destrukcji. Czekamy na Wasze maile pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl. A może macie ciekawe pomysły na inne zadania? Koniecznie do nas piszcie, a na pewno pojawicie się w naszej galerii ludzi kreatywnie zakręconych :) 

3 comments for “Wasze zadania – własna metoda niszczenia

 1. Julianna
  6 sierpnia 2015 at 12:04

  Fajny pomysł ale podobny do zadania: Ukryj części tych stron podczas swoich podróży.

 2. bartek
  17 sierpnia 2015 at 22:04

  Pomysł: spalić stronę z papieru wyciąć nową i przykleić

  • Zniszcz Ten Dziennik
   18 sierpnia 2015 at 08:56

   Czekamy na wykonanie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *