Zniszcz Ten Dziennik

Warszawskie Targi Książki – nasza relacja

zniszcztendziennik-targi

Jesteście ciekawi, co działo się w trakcie tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki? Koniecznie zapoznajcie się z naszą fotorelacją! 

Warszawskie Targi Książki po raz pierwszy zostały zorganizowane w 2010 roku i od tego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. Przyciągają setki wystawców z Polski i zagranicy oraz tysiące czytelników i fanów ciekawej lektury :)

Na tegorocznej edycji nie mogło zabraknąć stoiska wydawnictwa K.E. Liber – dzięki Wam „Zniszcz Ten Dziennik” i „To Nie Książka” stały się bestsellerami! Czy taki sam los czeka „Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie”? Przekonamy się już wkrótce.

 

Na targach mogliście nabyć egzemplarze Dziennika i Nie Książki oraz zapoznać się z innymi propozycjami wydawnictwa. Nie mamy jednak wątpliwości, że kreatywna destrukcja podbiła Wasze serca i to właśnie ZTD i TNK cieszyły się największym wzięciem :)

Nie mogło również zabraknąć prezentacji Waszych prac nagrodzonych w konkursie. Były prawdziwą ozdobą Targów i pokazały wszystkim uczestnikom, że twórcza wyobraźnia nie ma granic!

Dziękujemy Wam za dzielenie się z nami nieszablonowymi pomysłami na Dziennik i Nie Książkę – to właśnie dzięki Wam te dwie pozycje szturmem podbiły rynek i serca innych fanów nieszablonowego myślenia! :)

zniszcztendziennik-targi8

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *