Zniszcz Ten Dziennik

Wakacyjne skarby

Wakacje w pełni, więc czas na zasłużony odpoczynek. Bez względu na to, czy wyjeżdżacie w nowe miejsca, czy zostajecie w domu, przyda Wam się Łowca Skarbów. Dlaczego? Bo wyruszyć na przygodę możecie wszędzie! :)

Mnóstwo wolnego czasu możecie poświęcić wielu czynnościom – czytaniu książek, opalaniu się, kąpielom w morzu albo pieszym wędrówkom po górach. Prędzej czy później może Was jednak dopaść NUDA. Najlepszym lekarstwem będzie Łowca Skarbów, dzięki któremu odkryjecie nowe miejsca i znajdziecie rzeczy, których byście się nie spodziewali!

Mapa skarbów pomoże znaleźć różne przedmioty w okolicy

Pierwszy krok to narysowanie wypasionej, najprawdziwszej mapy skarbów! Bierzcie ołówki w dłoń i przygotujcie mapę najbliższej okolicy. Jeśli jej nie znacie (bo jesteście na wakacjach w nowym miejscu albo akurat odwiedzacie babcię na wsi), to wkładajcie buty i jazda na wycieczkę :) Zaczerpniecie świeżego powietrza, a przy okazji naszkicujecie okoliczne ulice, drogi, zakamarki i wszystkie napotkane drzewa.

Później wystarczy już tylko skompletować strój i narzędzia pracy Łowcy Skarbów i wyruszać na poszukiwania różnych przedmiotów, z których stworzycie niepowtarzalne kolekcje. Nie zdziwcie się, jeśli za pierwszym razem nie uda Wam się zapełnić całej książki – wtedy będziecie musieli udać się na kolejną wyprawę i odkryć nowe miejsca! Czy to nie świetna przygoda? :) Na pewno nie raz zaskoczy Was to, ile ciekawych przedmiotów znajduje się w miejscach, których o to nie podejrzewaliście!

Taka mapa skarbów może stać się jedną z najfajniejszych pamiątek. Nie mówiąc już o przedmiotach, które znajdziecie – czy może być coś lepszego, niż przypominanie sobie wakacji za każdym razem, kiedy otworzycie Łowcę Skarbów? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *