Zniszcz Ten Dziennik

W sieci słów

Jedno polecenie, wiele możliwości – w Zniszcz Ten Dziennik znajdziecie miejsce na swoje ulubione słowo. Może być dziwne, niespotykane, obcojęzyczne lub wręcz przeciwnie – zwyczajne, swojskie, dobrze znane. Jak zwykle najważniejsza jest kreatywność! 

ztd-slowo4

Macie swoje ulubione słowo, na dźwięk którego od razu pojawia się uśmiech na Waszej twarzy? Może jest zabawne, przywołuje miłe wspomnienia lub kojarzy Wam się z ważnym wydarzeniem z przeszłości? A może po prostu lubicie jego brzmienie lub reprezentuje ważną dla Was wartość? Koniecznie utrwalcie je w Dzienniku!

Jak zawsze w przypadku zadań w Zniszcz Ten Dziennik, polecenie Pisz jedno słowo w kółko i w kółko możemy interpretować na wiele sposobów. Możemy potraktować je dosłownie i układać słowa w okręgi:

Możemy też układać z nich kształty czy wręcz nimi rysować! Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia, a puste kartki w Dzienniku zachęcają do puszczenia wodzów fantazji.

Jakie są Wasze słowa i jak podeszliście do wykonania tego zadania? Czekamy na Wasze prace pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl. Koniecznie napiszcie też, jaka historia kryje się za Waszym wyborem danego słowa :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *