Zniszcz Ten Dziennik

Twórcza destrukcja w każdym wieku!

Choć oficjalnie Zniszcz Ten Dziennik jest „książką” dla młodzieży, to wyobraźnia i kreatywność nie znają granic wiekowych. Dlatego śmiało polecamy Dziennik dzieciom, nastolatkom, a nawet dorosłym!

zniszcz ten dziennik

Co lepiej sprawdzi się w czasie wypełniania kolejnych stron Dziennika – nieskrępowana dziecięca wyobraźnia, niepohamowana nastoletnia kreatywność czy dopracowana dorosła twórczość? Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta – wszyscy mamy masę świetnych pomysłów, które idealnie nadają się do wykonywania szalonych zadań.
Głównym celem Dziennika jest rozwijanie kreatywności i dobra zabawa, a na to nigdy nie jest się za młodym lub za starym :) Dlatego nie zdziwcie się, jeśli w księgarni przed półką z Dziennikiem zobaczycie zarówno kilkuletnie maluchy, jak i ich rodziców z jednakowym zachwytem wpatrzonych w okładkę naszej ulubionej „książki”!
Najmłodsi znajdą w Dzienniku prawdziwe pole do popisu! W końcu gdzie lepiej rozładować swoją niespożytą energię, niż w specjalnie do tego przeznaczonym egzemplarzu wyjątkowej „książki”? Plaśnij czymś kolorowym w tę stronę czy Nakap czymś tutaj to zadania stworzone dla niesfornych dziecięcych rączek.
nakap-zuzanna pyda
Dziennikowe szaleństwo nie omija także nastolatków. To właśnie ta grupa wiekowa jest najbardziej aktywna. Niezliczona ilość interpretacji i pomysłów potrafi wpędzić w kompleksy niejednego dorosłego! Kreatywna destrukcja, przeprowadzana samemu lub z grupą przyjaciół, to świetny sposób na odreagowanie szkolnych stresów. Idealne zadania? Pisz lub rysuj lewą ręką albo Utrwal nudne wydarzenie w szczegółach.
A co w Dzienniku czeka na najstarszych? Każda strona daje możliwość odkrycia w sobie dziecka i powrotu do czasów, kiedy nic nas nie ograniczało. Możemy kreatywnie rozlać kawę, radośnie wypełnić stronę dobrych myśli czy pisać w kółko ulubione słowo. Nic tak nie pomaga zrelaksować się po ciężkim dniu pracy, jak artystyczne wyżycie się na kartkach papieru :)
Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace. Pokażcie nam, że kreatywność i dobre pomysły nie podlegają wiekowym ograniczeniom! kontakt@zniszcztendziennik.pl

2 comments for “Twórcza destrukcja w każdym wieku!

  1. Ola
    4 grudnia 2014 at 09:31

    Super

  2. Martyna K.
    2 stycznia 2015 at 21:26

    Nie widziałam tej książki na żywo ale właśnie ją zamówiłam, jutro ją odbieram. Już nie mogę się doczekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *