Zniszcz Ten Dziennik

UWAGA: KREATYWNOŚĆ WCIĄGA!

Czy zauważyliście, że proponowana przez Keri Smith twórcza zabawa to coś, co niesamowicie wciąga? Z każdym zadaniem jesteśmy bardziej zaangażowani i zaabsorbowani. Gdy raz zasmakujemy kreatywnej destrukcji, chcemy więcej!

Podesłała Zu Za fbI tak, po zniszczeniu Dziennika, pragniemy podjąć wyzwanie, jakie stawia przed nami To Nie Książka. Następnie sięgamy po Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, zachęceni praktycznymi kieszonkowymi gabarytami i świeżutkimi zadaniami :)

Na dodatek swoim zapałem zarażamy innych, wciągając do zabawy przyjaciół i rodzinę! Ktoś mógłby powiedzieć, że to rozrywka, która uzależnia! Nie martwcie się jednak – to uzależnienie absolutnie pozytywne – pomaga nam się rozwijać i odkrywać talenty, pobudza wyobraźnię i kreatywność,  naprowadza na nowe pomysły i ciekawe rozwiązania, pozwala się zrelaksować i rozładować emocje! Pragnienie posiadania całej serii wydanej przez Keri Smith jest jak najbardziej normalne – nie musicie konsultować się z lekarzem ani farmaceutą :)

Podesłała Ola Franczuk fb

Prawdę mówiąc, trudno byłoby wybrać jeden tom z całej kreatywno-destrukcyjnej kolekcji, ponieważ każdy jest inny. Zniszcz Ten Dziennik pozwala nam zapomnieć o wszelkich hamulcach – dzięki niemu możemy się wyżyć i rozładować napięcie, niszcząc do woli, bez przestrzegania jakichkolwiek zasad. To Nie-Książka wznosi nas na wyższy stopień kreatywności, daje pole do własnej interpretacji i zajrzenia w głąb siebie, sprawdza się, gdy rządzą nami bardziej stonowane emocje, nie zachęca do niszczenia. Z kolei ZTD Wszędzie to rejestrator chwili, idealny kompan w podróży i pamiątka z wakacji – choć oczywiście przyda się też na co dzień, bo możemy go zabrać dosłownie WSZĘDZIE.

PodesłałaKinga M. mail

Kto z Was ma w kolekcji całą rodzinkę Keri Smith? Przysyłajcie nam zdjęcia całej szczęśliwej trójki i oczywiście napiszcie, za co lubicie poszczególne tomy. Na Wasze prace czekamy pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl  :)

3 comments for “UWAGA: KREATYWNOŚĆ WCIĄGA!

 1. Julianna
  14 lipca 2015 at 16:41

  Ją mam całą kolekcję i czekam na więcej B-)

 2. ToyBonnieGirl
  13 września 2015 at 09:32

  Ja mam tylko ZTD Wszędzie :3
  Ale czasami marze mieć całą kolekcje.

 3. ZK
  28 maja 2016 at 21:02

  ja mam wszystkie książki keri smith i każdą nową kupię od razu!
  uwielbiam serię książek keri smith!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *