Zniszcz Ten Dziennik

Jeszcze więcej kreatywności z To Nie Książka

Jeśli tęsknicie za kolejnymi kreatywnymi zadaniami, a Wasza wyobraźnia potrzebuje nowych wyzwań, mamy dla Was dobrą wiadomość – już wkrótce na polskim rynku zadebiutuje kolejne dzieło Keri Smith pt. „To Nie Książka”!

Co wspólnego ma „To Nie Książka” z Dziennikiem? W obu przypadkach czekają na nas pomysłowe i niestandardowe zadania, które mają na celu pobudzenie naszej kreatywności oraz zachęcenie nas do poszukiwania nieszablonowych rozwiązań. Każda strona to nowe polecenie, które możemy interpretować na wiele różnych sposobów. Tylko od nas zależy, jaka będzie treść obu „książek”, a dzięki temu każdy egzemplarz będzie wyjątkowy – tak jak jego właściciel.

to-nie-ksiazka

A co wyróżnia To Nie Książkę? Keri Smith przygotowała jeszcze więcej wyjątkowych zadań, które pomogą nam wyrazić swoje emocje i rozwinąć wyobraźnię. Mają jeszcze bardziej artystyczny i eksperymentalny charakter, dlatego w czasie zapełniania kolejnych stron nic nas nie ogranicza. Każde z nich możemy wykonywać samodzielnie bądź z grupą przyjaciół. W dodatku wiele stron cieszy oko ciekawymi elementami graficznymi.
Przykładowe zadania? Musimy znaleźć sposób na to, by strona wtopiła się całkowicie w wybrane przez nas miejsce lub otoczenie. Możemy też zabierać Nie-książkę wszędzie ze sobą przez cały tydzień, rozwiązać zagadkę zaginionej strony lub… zaprojektować własną planetę. To Nie Książka pomoże nam zerwać ze schematycznym myśleniem i pozwoli spojrzeć na otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy!
Jeśli jesteście fanami Dziennika, z pewnością bez reszty pochłonie Was również To Nie Książka! Premiera 4 lutego, ale już dziś możecie zamówić swój egzemplarz w promocyjnej cenie na stronie Empiku.

 

POLUB To Nie Książka na Facebooku:

OBSERWUJ na Instagramie:

Instagram

 

OBSERWUJ na Twitterze:


11 comments for “Jeszcze więcej kreatywności z To Nie Książka

 1. 10 stycznia 2015 at 23:10

  Hej mam pytanie. Zamówiłem „Zniszcz ten dziennik” i „To nie książka” w empiku („To nie książka” przed premierą) a pisało że przyjdzie dopiero po 4 lutym (a zamówiłem przed premierą )

  • Zniszcz Ten Dziennik
   22 stycznia 2015 at 13:09

   Cześć Ktosiu 😉 Jeżeli zrobiłeś jedno zamówienie, to przesyłka przyjdzie prawdopodobnie dopiero 4 lutego, wraz z premierą To Nie Książka.

  • Gość
   4 lutego 2015 at 20:58

   ja też zamówiłam przedpremierowo to nie-książke i odebrałam ją w salonie empik a sms że już jest w salonie dostałam 2 lutego 😉

   • Zniszcz Ten Dziennik
    5 lutego 2015 at 09:06

    Świetnie!!! To teraz czas na nowe wyzwania :-)

 2. 4 lutego 2015 at 20:45

  A jak sie skończy zrobić To nie Książka to autorka wyda 3 część ? :)

  • 4 lutego 2015 at 20:48

   A po To nie Książka będzie jeszcze inna książka do rozwalania z tej serii? :)

  • Zniszcz Ten Dziennik
   5 lutego 2015 at 09:20

   Cześć Kicaty :-)
   Na chwilę obecną tego nie wiemy, ale zaglądaj na ZniszczTenDziennik.pl i ToNieKsiazka.org – tutaj znajdziesz najświeższe informacje.

 3. 5 lutego 2015 at 14:19

  Zapraszam na konkurs, w którym do wygrania jest właśnie „To nie książka” :-) http://esteraowczarz.blogspot.com/2015/02/wygraj-to-nie-ksiazka-smith-keri.html

 4. 13 lutego 2015 at 13:27

  Brawo dla autora

 5. milen
  11 marca 2015 at 11:08

  ja mam zniszcz ten dziennik i to nie książka nie książka to Władzio a zniszcz ten dziennik Kazia . Mój zniszcz ten dziennik jest tak zniszczony że niechcecie wiedzieć

 6. 21 marca 2015 at 12:11

  zniszcz ten dziennik jest super i to nie książka też jest super serio heh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *