Zniszcz Ten Dziennik

Święto Zniszczowego bloga!

31 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Blogów. Z tej okazji chcieliśmy podziękować Wam za czytanie naszych destrukcyjnych wpisów i ciągłe dostarczanie nam inspiracji do kolejnych artykułów! Jesteście ciekawi, jak wygląda blog Zniszcza w liczbach? Czytajcie dalej :)

Blog Zniszcz Ten Dziennik ma już 2 lata

Pamiętacie, kiedy była premiera Zniszcz Ten Dziennik? Dokładnie – 10 września 2014 roku! Szybko minęło, prawda? :) A czy wiecie, że bloga prowadzimy dla Was jeszcze dłużej? Pierwszy wpis pojawił się na nim 17 sierpnia 2014 roku – oznacza to, że jesteśmy z Wami już ponad 2 lata! Przedstawiamy najciekawsze liczby związane z blogiem Zniszcz Ten Dziennik:

131 artykułów

225 500 stałych czytelników

450 zdjęć i grafik umieszczonych w artykułach

1000 ton kreatywnych pomysłów

Mamy dla Was jeszcze jedną ciekawostkę! W ciągu tych 2 lat niektóre artykuły cieszyły się wśród Was szczególną popularnością – poznajcie top 5 najchętniej czytanych wpisów na blogu ZTD!

Miejsce 5 – „Zadźgaj stronę ołówkiem!

To jeden z najwcześniejszych wpisów, przedstawiający pomysły na wykonanie jednego z zadań w Zniszczu. Sądząc po liczbie odsłon, polecenie „Zadźgaj stronę ołówkiem” musiało bardzo Wam się spodobać :)

Miejsce 4 – „5 sposobów na zmrożenie Dziennika

Kolejna porcja inspiracji do wykonania Zniszczowego zadania! Mrożenie stron Dziennika to chyba jedno z Waszych ulubionych poleceń w książce Keri Smith.

Miejsce 3 – „Kreatywna destrukcja z Dziennikiem

Ten wpis dotyczył kreatywnego wpływu Dziennika na wszystkie nasze zmysły! W czasie wykonywania kolejnych zadań z Zniszczu, angażujecie wzrok, węch, dotyk, smak i słuch – tak trzymać :)

Miejsce 2 – „Jeszcze więcej kreatywności z To Nie Książka

Bardzo chętnie czytaliście artykuł dotyczący premiery kolejnego dzieła Keri Smith. To Nie Książka skradła Wasze serca podobnie jak Zniszcz i dała jeszcze więcej możliwości do kreatywnej destrukcji.

Miejsce 1 – „Zniszcz Ten Dziennik – co to właściwie jest?

Zwycięzca mógł być tylko jeden! Najpopularniejszym artykułem na naszym blogu jest wpis wyjaśniający, czym jest Zniszcz Ten Dziennik i kreatywna destrukcja. Sądząc po ogromnej ilości Waszych prac jesteśmy pewni, że pomysły na artystyczne niszczenie szybko Wam się nie skończą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *