Zniszcz Ten Dziennik

Na szlaku z serią Keri Smith

Jesteśmy na półmetku wakacji, ale przed nami jeszcze mnóstwo wolnych dni. A to doskonała okazja do nadrobienia zaległości w kreatywnej destrukcji! Tym razem prezentujemy Wam pomysły, jakie możecie wykorzystać podczas pieszych wędrówek po górach.

Książki Keri Smith to sposób na kreatywną destrukcję w górach

Bez względu na to, na jaką książkę Keri Smith się zdecydujecie, świetną zabawę macie w pakiecie – nawet nam się zrymowało :) Najwięcej możliwości macie z Łowcą Skarbów, w którym możecie kolekcjonować prawie wszystkie rzeczy, na jakie natraficie w czasie wędrówki po górach. Odrysowane kamienie, pocztówka, różne rodzaje liści czy kawałek mchu to tylko niektóre przykłady rzeczy mogących wylądować w Waszych egzemplarzach. Ich późniejsze przemiany na pewno dostarczą Wam jeszcze więcej radochy – możecie się tym zająć w czasie brzydkiej pogody, kiedy nie warto wyścibiać nosa za drzwi, albo w trakcie odpoczynku na górskim szlaku.

Fani Bałaganu również znajdą coś dla siebie. Zadanie „Dokumentacja wyprawy terenowej” aż prosi się o wykonanie go w czasie pieszej wycieczki. Możecie też wykonać „Zdjęcia na ślepo” – zdziwicie się, jak zaskakująco mogą wyglądać góry :) A jeśli stworzycie „Twarz ze znalezionych śmieci i odpadów”, pomożecie równocześnie dbać o porządek na szlaku!

To Nie Książka też świetnie się nada do kreatywnej destrukcji w górach. Zadanie „To jest urządzenie wielokierunkowe” pomoże Wam wybrać, którym szlakiem powinniście pójść, a kartki z poleceniem „To jest mapa” posłużą Wam jako świetne miejsce do naszkicowania mapy okolicznych szczytów, które chcecie zdobyć! Prawdziwym wyzwaniem może okazać się też zadanie „To są łupy zbieracza” – spróbujcie znaleźć np. kawałek nitki albo fragment biletu na górskich szczytach.

Na koniec wisienka na torcie, czyli Zniszcz Ten Dziennik. Zadania „Wznieś się wysoko – upuść Dziennik” i „Turlaj ten Dziennik ze wzgórza” są idealne do wykonania w górach, prawda? :) Na stronach ZTD możecie też odciskać liście i inne znaleziska, zarejestrować upływ czasu (np. jak długo zajmują Wam górskie wędrówki) albo obrysować przedmioty z torby podróżnej. Jedno jest pewne – nie będziecie się nudzić, a ZTD stanie się wyjątkową pamiątką z wakacyjnego wyjazdu.

Wycieczka w góry z serią Keri Smith to niezapomniana przygoda

Pamiętajcie, aby w czasie wędrówek po górach korzystać tylko z oznaczonych szlaków, a na wycieczki wybierać się tylko w ładną pogodę! Czekamy na Wasze wakacyjne zdjęcia z kreatywną serią Keri Smith :)
kontakt@zniszcztendziennik.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *