Zniszcz Ten Dziennik

Rozmowy kontrolowane

Zniszcz Ten Dziennik to nie tylko miejsce na szaleńcze bazgroły i wypełnianie stron wszystkim, co wpadnie nam w ręce. Dzięki niemu możemy też kreatywnie wykorzystać czas przeznaczony na rozmowy telefoniczne.

Chyba każdy z nas ma jakiś specyficzny nawyk podczas rozmawiania przez telefon. Jedni pokonują trasę z pokoju do kuchni lub odwrotnie, drudzy nadrabiają zaległości w oglądaniu programów telewizyjnych lub buszują w internecie, a jeszcze inni rysują. Właśnie z myślą o nich powstało zadanie „Udawaj, że mażesz po kopercie podczas rozmowy telefonicznej”.

W końcu trzeba czymś się zająć, prawda? :) Każdy moment jest dobry na kreatywną destrukcję Dziennika, więc warto wykorzystać te kilka lub kilkanaście minut na stworzenie czegoś zaskakującego! Może narysujecie śmieszne stworki lub emotki?

A może stworzycie swój własny świat lub zapełnicie stronę misternymi wzorkami?

Możliwości jak zawsze są nieograniczone, a Wasze Dzienniki na pewno zmienią się nie do poznania! Dlatego jak najszybciej wybierzcie numer do swojego przyjaciela, bierzcie długopis lub mazak w dłoń i stwórzcie niezapomniane dzieło :) Na Wasze prace czekamy pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *