Zniszcz Ten Dziennik

Rok z serią Keri Smith

Za nami kolejny rok pełen kreatywnej destrukcji. Rodzinka książek Keri Smith znacznie się powiększyła i nie pozwoliła nam się nudzić ani przez chwilę! Powspominacie z nami ostatnie 12 miesięcy?

seria-keri-smith-nowy-rok

4 lutego

To niezwykle ważna data dla każdego fana twórczości Keri Smith. Właśnie tego dnia na polskim rynku pojawiła się To Nie Książka! Było to drugie dzieło kanadyjskiej autorki wydane w naszym języku (po Zniszcz Ten Dziennik) i z miejsca zyskało sobie spore grono fanów. Czy to nam jednak wystarczyło? Oczywiście, że nie! :)

20 maja

Wiosną przywitaliśmy nowego członka rodzinki Keri Smith – Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie. Przez wielu uważany za synka ZTD i TNK, towarzyszył nam na każdym kroku! Dzięki niewielkim rozmiarom mogliśmy zabierać go ze sobą do szkoły, na uczelnię, do pracy albo na wycieczkę. To najlepszy sposób na to, aby kreatywność kwitła wszędzie tam, gdzie do głowy przyjdzie nam jakiś niesamowity pomysł!

23 września

Ten dzień był długo wyczekiwany przez miłośników serii Keri Smith. Do grona niestandardowych książek dołączył Bałagan, chyba najbardziej zakręcony ze wszystkich! Tylko z nim macie okazję poznać ciekawe postaci ze świata sztuki (dzięki sekcji „Zbadaj temat”) i sprawić, że nieporządek nabierze zupełnie nowego – kreatywnego – znaczenia!

4 listopada

Całkiem niedawno ZTD, TNK i Bałagan spotkały się w jednym miejscu, czyli w Zniszcz To Pudło! Dzięki niemu zyskaliśmy niepowtarzalną szansę skompletowania dzieł Keri Smith, a do tego samo pudełko kryje w sobie zadania, które pobudzają naszą wyobraźnię!

Życzymy Wam, aby kolejny rok był równie kreatywny i nieokiełznany, jak ten poprzedni! Keri Smith na pewno jeszcze czymś nas zaskoczy :) Szampańskiej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku!

zniszcz-to-pudlo-nowy-rok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *