Zniszcz Ten Dziennik

Przekonaj się, czy jesteś Łowcą Skarbów!

Premiera nowej książki Keri Smith pt. „Łowca Skarbów” zbliża się wielkimi krokami. Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością czekają na nową porcję kreatywnych zadań i odkrywania otaczającego świata mamy garść inspiracji. Dowiedzcie się, czego możecie się spodziewać po naszej ulubionej autorce!

lowca-skarbow-keri-smith

lowca-skarbow-keri-smith

Łowca Skarbów to nie tylko kolejna książka służącą do pobudzenia wyobraźni i kreatywnego spojrzenia na rzeczywistość. To również niepowtarzalne miejsce na przechowywanie swoich wspomnień! Na każdej stronie będziecie mogli zapisać datę i czas dołączenia danego przedmiotu do Waszej kolekcji. Wyobraźcie sobie, jak za kilka lat otworzycie Łowcę i zobaczycie, co twórczego robiliście 15 lutego albo 9 czerwca. Nie wszystkim chce się prowadzić pamiętnik, a dzięki Łowcy Skarbów będziecie mieć jego uproszczoną i bardzo oryginalną wersję :)

Co więcej, Łowca Skarbów pozwoli Wam stworzyć niepowtarzalne kolekcje z rzeczy, których zupełnie byście o to nie podejrzewali! No bo czy można kreatywnie wykorzystać mech, guziki, liście czy coś zepsutego? Oczywiście, że tak! To wszystko (i jeszcze więcej) zamienicie w coś zabawnego, starego albo dziwnego. Dzięki temu Wasze egzemplarze będą wyjątkowe, a każdy znaleziony przedmiot stanie się prawdziwym skarbem.

Może odkryjecie ciekawe historie związane z rzeczami w Waszych kolekcjach? Znaczki pocztowe, znalezione w starym klaserze dziadka, mogą okazać się pozostałością po miłosnych listach do babci, a guziki skrzętnie skrywane gdzieś na strychu mogą pochodzić z pięknych futer, które Wasza mama odziedziczyła po swojej mamie :)

Do premiery jeszcze trochę czasu, ale już dziś możecie zamówić swój egzemplarz po obniżonej cenie – klik! 🌟

3 comments for “Przekonaj się, czy jesteś Łowcą Skarbów!

 1. 10 lutego 2016 at 16:18

  Nie mogę się doczekać premiery :*. Pozdrawiam

 2. Wiki
  16 lutego 2016 at 07:17

  Super szczerze nie chce mi sie pisać pamiętnika a tu proszę świetny pamiętnik :)))

 3. ZK
  29 maja 2016 at 15:30

  ja już zamówiłam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *