Zniszcz Ten Dziennik

Zniszcz Ten Dziennik – idealny pomysł na prezent

Mikołajki za pasem, a Święta tuż tuż. Co podarować na prezent naszemu kreatywnemu przyjacielowi lub koleżance o artystycznej duszy? Zniszcz Ten Dziennik!

100

Długie zimowe wieczory to doskonały czas na twórczą destrukcję. Jeśli nasi znajomi narzekają na nudę, podarujmy im w prezencie coś, co będzie zarówno intrygujące, jak i pobudzi wyobraźnię i całkowicie ich pochłonie.

 

 

naskrob-choinka-marta żuchowskaDziennik to prezent idealny – dzięki temu, że każdy wypełnia go na swój sposób, staje się niepowtarzalnym podarunkiem. Możemy wypełnić kilka stron na zachętę (np. „Poproś przyjaciół o zrobienie czegoś destruktywnego na tej stronie. Nie podglądaj”) lub ozdobić okładkę kolorowymi naklejkami, aksamitnym wstążkami lub świątecznym papierem.

 

Możemy podarować komuś sam Dziennik lub dołączyć do niego materiały potrzebne do „niszczenia” – mazaki, kredki, brokatowy klej, piórka, taśmy klejące z nadrukiem lub skrawki materiałów. Możliwości są nieograniczone, a osoba obdarowana z pewnością doceni nasze starania.

 

Zarówno Mikołajki, jak i Boże Narodzenie to czas obdarowywania bliskich prezentami. Należycie do osób, które nigdy nie mają pomysłu na niepowtarzalny podarunek? Nie martwcie się – Zniszcz Ten Dziennik na pewno przypadnie do gustu  Waszym znajomym, rodzeństwu, a może nawet kreatywnym rodzicom! A jeśli marzycie o własnym egzemplarzu, wystarczy napisać list o Świętego Mikołaja :)

2 comments for “Zniszcz Ten Dziennik – idealny pomysł na prezent

  1. Weronika
    7 grudnia 2014 at 19:38

    Ja napisalam do Swietego o ta ksiazke a ten mi przyniosl inna ! Oszukany ten Mikolaj ! :-)

  2. 29 stycznia 2015 at 13:35

    Perfect~~~~¤¤☆★

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *