Zniszcz Ten Dziennik

Podejmij sportowe wyzwanie ze Zniszcz Ten Dziennik

zniszcz-ten-dziennik-bieganieWiosna już za pasem. Mamy coraz więcej słońca, a dni stają się dłuższe i cieplejsze. Zmiana pory roku przyczynia się do zmiany nastroju (koniec z zimowymi depresjami!) i powoduje potrzebę fizycznego ożywienia. Mamy ochotę na większą niż dotychczas aktywność ruchową, chcemy popracować nad kondycją i poprawić swój wygląd. Wiosna to doskonały czas na zmiany, a Zniszcz Ten Dziennik idealnie nadaje się na towarzysza wiosennej metamorfozy.

Jedno z zadań Przywiąż sznurek do dziennika. Pójdź na spacer i wlecz go za sobąjest świetnym motywatorem do niedzielnych spacerków z rodziną lub przyjaciółmi. Park, budząca się do życia przyroda, nieśmiałe promienie słoneczne i niepohamowana radość ze spaceru z książką na smyczy. I te spojrzenia przechodniów. Hmmm… bezcenne.
Dla większego lansu „Zrób nagły destrukcyjny nieprzewidywalny ruch dziennikiem”, niech pukający się w czoło obserwatorzy podziwiają błyszczącą w słońcu okładkę :-)
„Turlaj ten dziennik ze wzgórza„, albo „Wznieś się wysoko, upuść dziennik”. Możesz wdrapać się na drzewo, drabinkę czy ogrodzenie. Czym wyżej tym lepiej.
Jeżeli w pobliżu jest staw nakarm głodne kaczki, a potem znajdź ciekawy sposób na zabawy w wodzie – Niech ta strona popłynie.
Brak sąsiedztwa parku czy lasu nie jest żadną wymówką. To Cię nie usprawiedliwia. Ruch to zdrowie, a nic samo się nie zrobi więc weź się w garść i „Ukryj tę stronę w ogródku sąsiada”. Kopiąc dziurę w ziemi też spalisz nieco kalorii.
Niezły fun i kilogramy w dół. Tyle wygrać!!!
A jakie Wy macie sposoby na aktywne zabawy z Dziennikiem? Jak zawsze czekamy na Wasze propozycje na kontakt@zniszcztendziennik.pl

2 comments for “Podejmij sportowe wyzwanie ze Zniszcz Ten Dziennik

  1. Atomówka
    13 marca 2015 at 09:57

    Wspólny spacer zaliczony :-)

  2. 17 marca 2015 at 15:01

    Mi to odpowiada :) ! Jak sie jest w drużynie sportowej to zniszcz ten dziennik moze być nawet piłką.Ja tak zrobiłam XDD
    A kiedy już musze iść na trening to mi wszyscy karzom przynieść to nie książke i dziennik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *