Zniszcz Ten Dziennik

Pluszowi pomocnicy w destrukcji!

Dziś 25 listopada, czyli Światowy Dzień Pluszowego Misia! Przyznajcie się – kto ma w pokoju pluszowe maskotki? Misie, szopy, smoki, lemury czy sowy to wprost wymarzeni pomocnicy w kreatywnej destrukcji Dziennika!

ztd-pluszakiPluszaki to żaden obciach! Jak nikt inny potrafią poprawić humor w najgorszy dzień i świetnie wychodzą na „sweet fociach” :) A do tego kreatywna destrukcja w ich towarzystwie może stać się naprawdę wyjątkowa. Oczywiście nie namawiamy Was, żebyście maczali maskotki w farbie i używali ich jako pędzla – no chyba, że są już baaardzo stare i będzie to ich ostatnie zadanie!

Możecie zrobić całą serię ze swoimi pomocnikami w destrukcji – w końcu Zniszcz Ten Dziennik to całkiem spora liczba zadań, które aż proszą się o niestandardowe podejście! Na stronie dobrych myśli może przez chwilę zamieszkać Wasz ulubiony miś, a w zadaniu „Pokoloruj całą stronę” możecie użyć jakiejś maskotki jako modela!

No i nie zapominajcie, że kreatywna pluszowa destrukcja nie musi ograniczać się tylko do Dziennika! Nasze misie zabierają się też za Bałagan :) ztd-misiaki

Nie musimy chyba przypominać, że z niecierpliwością czekamy na Wasze zdjęcia z pluszowymi pomocnikami?! Wysyłajcie je na kontakt@zniszcztendziennik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *