Zniszcz Ten Dziennik

Pisz liściki i patrz, co się dzieje!

Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, czyli niekoniecznie w domu! Dlaczego kreatywna destrukcja nie miałaby odbywać się w miejscu publicznym? I dlaczego mamy dokonywać jej sami? Spróbujcie zniszczyć swoje Dzienniki przez wciągnięcie do zabawy innych osób. Najlepiej, jeżeli będą zupełnie obce!

Jeżeli jesteście gotowi na pyszną zabawę, to właśnie dla Was stworzono zadanie „Napisz małe liściki do wydarcia i zostaw dla innych (w miejscu publicznym)”. Co napisać? Wszystko! Piszcie i obserwujcie, jak reagują osoby, które je znajdą.

ztdw-liściki

Wyznaczajcie zadania, zadawajcie pytania, proście o wykonanie polecenia. Obserwujcie zachowanie osób, które znajdą Wasze liściki. Niszcząc tę stronę ZTDW wciągacie w świat kreatywnej destrukcji zupełnie przypadkowych ludzi. Czy to nie zabawne? :)

Boicie się, że list zginie? Że nikt go nie znajdzie? Więc wsadźcie go do kieszeni! Jak to do kieszeni? Po prostu – odrobina kreatywności i kieszenie znajdą się na ławce w parku, na przystanku autobusowym, na drzewie i  latarni ulicznej. Bo dlaczego nie zrobić kieszeni tak:

Podzielcie się swoimi pomysłami na kreatywną destrukcję! Może komuś uda się zrobić zdjęcie osoby, która znalazła zadanie zapisane na liście ze Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie? Zdjęcia przysyłajcie na adres kontakt@zniszcztendziennik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *