Zniszcz Ten Dziennik

Park miniatur w Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie

ztdw_małe rzeczy

Małe jest piękne – znacie to powiedzenie? Teraz możecie przetestować je w praktyce, bo na kartkach Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie znajdziecie miejsce na niewielkie przedmioty z Waszego otoczenia!

Wakacje, kreatywność i dociekliwość – to wszystko może iść w parze, jeśli macie pod ręką Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie. W końcu małe przedmioty znajdziemy wszędzie, wystarczy tylko trochę pomyszkować! Nad morzem na pewno traficie na śliczne muszelki, kolorowe kamyki, a może nawet na kawałki bursztynu?

W górach możecie natknąć się na liście o niespotykanych kształtach, ciekawe skalne odłamki czy ptasie pióra. Pamiętajcie jednak, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby tymi niewielkimi przedmiotami były rzeczy znalezione w Waszych domach. Możecie zorganizować specjalną akcję poszukiwawczą i zmienić się w Indianę Jonesa :) Kto wie, może przy okazji odkryjecie dawno zapomniane skarby, które przywołają miłe wspomnienia?

Śmiało zamieńcie Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie w parki miniatur i szukajcie małych przedmiotów wszędzie, gdzie tylko będziecie. Na prace prezentujące Wasze znaleziska jak zwykle czekamy pod adresem kontakt@zniszcztendziennik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *