Zniszcz Ten Dziennik

Odliczanie do wakacji!

Fani Keri Smith są bardzo różni – mają rozmaite zainteresowania, usposobienia i odmienne podejście do kreatywnej destrukcji. Jednak jest coś, co ich łączy – wszyscy nie mogą doczekać się wakacji! Przetrwanie ostatnich dwóch tygodni roku szkolnego będzie dużo łatwiejsze ze Zniszczem :)

Zakończenie roku szkolnego wypada 24 czerwca, zatem do wymarzonych i wyczekiwanych wakacji zostały dokładnie 2 tygodnie! Proponujemy, by na ten czas stworzyć specjalny kalendarz, w którym będziemy codziennie skreślać kolejną datę, odliczając w ten sposób czas do letnich ferii :)

13414668_1129137673816412_648458082_n

Funkcję takiego kalendarza  może pełnić zwykła kartka przyczepiona do tablicy korkowej na biurkiem lub niezawodny Zniszcz Ten Dziennik! Zadanie ZAREJESTRUJ UPŁYW CZASU wydaje się do tego wprost stworzone! Świetnie sprawdzi się też polecenie UTRWAL NUDNE WYDARZENIE W SZCZEGÓŁACH – możemy nieco je zmodyfikować, opisując nie jedno zdarzenie, lecz ostatnie dni szkoły. Jeśli jesteście bardzo niecierpliwi i naprawdę trudno Wam wysiedzieć w szkolnej ławce, otwórzcie Dziennik na stronie z zadaniem PISZ JEDNO SŁOWO W KÓŁKO I W KÓŁKO i wypełnijcie ją słowem WAKACJE – psychologowie twierdzą, że wizualizowanie marzeń pomaga osiągnąć cel :)

13389222_258819174475409_1175135160_o

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że książki Keri Smith warto też zabrać ze sobą na wakacje :) Sprawdzą się nie tylko w sytuacji, gdy pogoda nie dopisze i trzeba będzie zostać w domu. Po Zniszcza czy To Nie Książkę można sięgnąć na przykład, wylegując się na plaży 🏖☀😎, ale także, gdy zechcemy utrwalić swoje wakacyjne podróże i przeżycia. Podczas wyjazdów znakomicie sprawdzi się poręczny Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, a także pachnący przygodą Łowca Skarbów. Nie zapomnijcie tylko spakować do walizki kilku kredek i pisaków :)

beach-holiday-vacation-caribbean

Wakacje to cudowny, beztroski czas, który możemy wykorzystać jak tylko chcemy! Wreszcie żadne sprawdziany, prace domowe i referaty nie staną nam na drodze do kreatywnej zabawy! Na pewno znajdzie się na nią czas pomiędzy kąpielą w morzu, a zajadaniem lodów :) Życzymy Wam, aby ostatnie chwile w szkole upłynęły szybko i spokojnie, a wakacje trwały bez końca ☀😎🌴

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *