Zniszcz Ten Dziennik

Pokaż kotku, co masz w środku!

ztd-obrys

Czy Wasze kieszenie, torby i plecaki skrywają tajemnice? Niech ujrzą światło dziennie, kiedy obrysujecie je w Zniszcz Ten Dziennik!

Nie od dziś wiadomo, że lubimy mieć pod ręką najróżniejsze przedmioty – od chusteczek higienicznych, przez długopisy i notatniki aż po rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie dnia. Kto z nas nie ma przy sobie smartfona, kluczy, słuchawek czy portfela? Różni się tylko miejsce, w których to wszystko trzymamy :)

Większość dziewczyn trzyma swoje skarby w torebce, podczas czy chłopaki preferują kieszenie lub plecaki. Nieważne, do której grupy należycie – wszyscy znajdziemy w Dzienniku odpowiednie miejsce do obrysowania naszego ekwipunku. Możecie narysować tylko linie albo pokolorować je w środku – pełna dowolność!

To świetne zadanie organizacyjne – na pewno nie raz się zdziwicie, co ukrywa się w zakamarkach Waszych kieszeni lub toreb. Zapomniany bilet do kina, dawno niewidziana biżuteria, zaginiony kluczyk, a może kilka drobnych na czarną godzinę? Takie miłe niespodzianki poprawią Wam humor na resztę dnia :)

Nie zapomnijcie podzielić się z nami swoimi znaleziskami! Jak zawsze czekamy na zdjęcia pod adresem: kontakt@zniszcztendziennik.pl albo na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *