Zniszcz Ten Dziennik

Niekończąca się seria Keri Smith!

Rodzinka książek Keri Smith rozrosła się do całkiem pokaźnych rozmiarów. Zniszcz Ten Dziennik, jego mniejsza wersja Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie, To Nie Książka i Bałagan dają duże pole do kreatywnej destrukcji!

W dodatku we wszystkich książkach możecie wykorzystywać pomysły z kolejnych! Spójrzcie na zadanie „Zacznij rysować niekończącą się linię” – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tę linię stworzyły ZTD, TNK i Bałagan. Na zdjęciu znajduje się też mała podpowiedź – seria Keri Smith na pewno nie skończy się na dotychczas wydanych książkach :) Czeka Was jeszcze mnóstwo świetnej i kreatywnej zabawy! Musicie tylko uzbroić się w cierpliwość i śledzić wszystkie nasz profile, a z pewnością nie umknie Wam żadna informacja.

linia-seria

Gdzie jeszcze przydadzą się wszystkie książki? Zniszcz jest pełen zadań, w których przyda się pomoc innych tomów Keri Smith:

Nasza skrzynka tęskni za Waszymi pracami, więc śmiało ślijcie swoje dzieła na kontakt@zniszcztendziennik.pl. Pochwalcie się, czy macie wszystkie książki Keri Smith! A jeśli nie, to koniecznie kupcie specjalne pudło z całą kreatywną rodzinką :)

1 comment for “Niekończąca się seria Keri Smith!

  1. Wera
    22 listopada 2015 at 21:58

    Mam wszystkie tomy i już nie mogę się doczekać kolejnych :) Pozdrawiam Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *