Zniszcz Ten Dziennik

Niekończąca się linia

zniszcztendziennik-linia

Czy to możliwe, aby na kartce papieru zmieścić niekończącą się linię? Oczywiście – pod warunkiem, że macie Zniszcz Ten Dziennik!

W Dzienniku widzieliśmy już różne cuda – użyźnianie strony, martwe robaki w najróżniejszej postaci, kartki zadźgane ołówkiem czy rozmaite katalogi plam. Teraz przyszła pora na narysowanie niekończącej się linii. Jak się do tego zabrać?

Może stworzyć labirynt linii i kresek, w którym nie będziemy w stanie dostrzec, gdzie się zaczynają, a gdzie kończą. Nie tylko wypełnimy po brzegi całą stronę, ale będziemy też mogli przetestować wzrok naszych znajomych – kto z nich zgadnie, gdzie jest początek i koniec naszej linii?

Możemy też wyjść z linią poza wskazane strony i sprytnie poukrywać jej fragmenty na kolejnych kartkach. Dzięki temu tylko my będziemy wiedzieć, czy i gdzie linia się skończy – jeżeli w ogóle mamy taki zamiar :) Równie dobrze możemy narysować znikającą linię, która zupełnie niespodziewanie urwie się w połowie strony. W końcu kto powiedział, że niekończąca się linia musi być widoczna? To już prawdziwe czary :)

Przesyłajcie swoje prace na adres kontakt@zniszcztendziennik.pl lub na nasz profil na Facebooku. Jesteśmy ciekawi, jak podeszliście do tego zadania i czy Wasze linie naprawdę nie mają końca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *