Zniszcz Ten Dziennik

Niech to gęś kopnie, czyli gdzie wyładować swoje frustracje

Chyba każdemu z nas zdarza się czasami gorszy dzień, w którym mamy ochotę tylko i wyłącznie na leżenie w łóżku, zajadanie się czekoladą i słuchanie ulubionej muzyki. W zły nastrój może wprowadzić nas wszystko – wredna sąsiadka, kłótnia z przyjacielem, brak kieszonkowego albo zła ocena z kartkówki. Ale od czego jest Zniszcz Ten Dziennik i strona na negatywne komentarze :) 

Jeśli nie mamy się komu wyżalić lub głośne narzekanie nie leży w naszej naturze, wystarczy, że sięgniemy po Dziennik i od razu poczujemy ulgę! „Miejsce na negatywne komentarze” będzie jak znalazł! Możemy stworzyć tam przestrzeń do opisania niezbyt miłych rzeczy, które spotkały nas w ciągu dnia, tygodnia czy miesiąca – dzięki temu pozbędziemy się ich z pamięci i nie będą nam już psuć humoru. To zupełnie tak, jakbyśmy stworzyli sobie Myślodsiewnię, jaką miał profesor Dumbledore z „Harry’ego Pottera”! :)

ZTD_negatywne_komentarze

Równie dobrze możemy też zamienić strony Dziennika w idealne miejsce na wyładowanie naszych frustracji – wystarczy zapisywać pojedyncze słowa. Bez obaw – nie namawiamy Was na wpisywanie tam wulgaryzmów, ale po prostu nazywanie swoich emocji i aktualnych odczuć. Możecie też tak jak my pokusić się o zabawną interpretację tego zadania, czyli poszukanie nieco zapomnianych zwrotów. Czy „Jasny gwint”, „Niech to dunder świśnie” albo Kurka wodna” poprawiają Wam humor? Nam zdecydowanie tak :)

I to właśnie jest najważniejsza funkcja tego polecenia i Dziennika w ogóle – wywołanie uśmiechu na naszej twarzy oraz uwolnienie kreatywności. Życzymy Wam jednak, żeby powodów do zapełnienia strony z negatywnymi komentarzami było jak najmniej :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *