Zniszcz Ten Dziennik

Nie otwieraj tego pudła! – premiera

Nie ma to jak wszystkie kreatywne książki w jednym miejscu! „Zniszcz to pudło” cieszyło się ogromnym powodzeniem, jednak „Łowca skarbów” nie mógł się pogodzić ze swoją nieobecnością w tym zestawie. Dlatego stworzono nowy pakiet książek, do którego zaproszono także najnowsze dzieło Keri Smith. „Nie otwieraj tego pudła” właśnie dziś ma swoją premierę!

W nowym kreatywnym pakiecie znajdziecie starych dobrych znajomych – „Zniszcz Ten Dziennik”, „To Nie Książkę” oraz „Bałagan”, ale także najmłodszego członka szalonej twórczej drużyny, czyli „Łowcę Skarbów”. Wszystkie książki wylądowały w wyjątkowym pudełku z dodatkowym zadaniem, zaprojektowanym przez samą Keri Smith!

Nie otwieraj tego pudła to pakiet 4 książek Keri Smith

Pakiet „Nie otwieraj tego pudła” to świetna okazja, by zgromadzić wszystkie dzieła Keri Smith – cena zestawu jest dużo bardziej atrakcyjna, niż gdybyśmy chcieli kupować każdą książkę osobno. Obecnie zestaw można nabyć w promocyjnej cenie na empik.com:

http://www.empik.com/pakiet-nie-otwieraj-tego-pudla-smith-keri,p1127061934,ksiazka-p

Pakietem powinny zatem zainteresować się te osoby, które dopiero przymierzają się do zabawy z kreatywną destrukcją. „Nie otwieraj tego pudła” to jednak także gratka dla wiernych wielbicieli twórczości Keri Smith. Wiemy, że jest sporo osób, które marzą, by mieć po kilka egzemplarzy z każdej książki – w ten sposób mogą na nowo odkrywać każde zadanie, wychodzić poza schematy, cieszyć się twórczą pracą i nieskończenie rozwijać swoją wyobraźnię :)

„Nie otwieraj tego pudła” to moc kreatywnej, odkrywczej zabawy! Nie znamy lepszego lekarstwa na nudę i rutynę :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *