Zniszcz Ten Dziennik

Masz tę moc?

Każdy wierny fan kreatywnej destrukcji wie, że Zniszcz Ten Dziennik to nie tylko sposób na relaks, pobudzenie kreatywności i świetną zabawę. To także okazja, by choć na chwilę przenieść się  w świat, w którym wszystko jest możliwe! Jak mawiał Einstein: „Logika to podróż z punktu A do B. Wyobraźnia zabierze Cię wszędzie”. Podchodząc do zadań, możemy kierować się wyłącznie wyobraźnią, ignorując ograniczenia narzucane nam przez rozum. Świetnym przykładem jest zadanie PODNIEŚ DZIENNIK BEZ POMOCY RĄK :)

Podesłała mrs.amnesiaZ czym kojarzy Wam się to polecenie? Nam od razu przychodzi na myśl znane z Harry’ego Pottera (i bardzo przydatne :)) zaklęcie Wingardium Leviosa, a także niezwykłe moce Mistrza Yody i rycerzy Jedi, którzy potrafili unosić nawet najcięższe przedmioty jedynie siłą woli!

Chyba każdy chciałby mieć takie magiczne zdolności, móc się teleportować i załatwiać nawet najbardziej uciążliwe i nieprzyjemne sprawy (jak np. sprzątanie) jednym machnięciem różdżki :) Na stronach Dziennika możemy zobrazować swoje marzenia i poczuć w sobie odrobinę czarodziejskiej mocy. A przecież zbliżają się Święta – niezwykły, magiczny czas, kiedy wszystko może się zdarzyć!

Oczywiście, do zadania można podejść na chłodno, w sposób racjonalny – na przykład uprawiać gimnastykę, podnosząc Dziennik przy pomocy stóp, a następnie uwiecznić w jakiś sposób swoje zmagania. Która opcję wybieracie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *