Zniszcz Ten Dziennik

MAŁE I DUŻE – PODRÓŻE Z ZTDW!

Nic tak nie sprzyja rozwojowi kreatywności jak wakacje! Mając głowę wolną od codziennych trosk i stresów, łatwiej wpadamy na ciekawe pomysły i jesteśmy otwarci na nowe odkrycia. Właśnie dlatego powstał Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie! Przekonajcie się, że warto mieć go ze sobą podczas wakacyjnych wypadów:)

 

ztdw-gdzieSam rozmiar Dziennika sprawia, że idealnie nadaje się on na wakacyjny pamiętnik. Ale to nie wszystko. W ZTDW znajdziemy zadania stworzone specjalnie z myślą o podróżach, przygodach i wszelkich letnich aktywnościach, np.: UKRYJ CZĘŚC TEJ STRONY PODCZAS SWOICH PODRÓŻY, PODZIURKUJ TĘ STRONĘ UŻYWAJĄC PRZEDMIOTÓW ZNALEZIONYCH W TRAKCIE WYCIECZEK, DODAWAJ COŚ Z KAŻDEGO MIEJSCA, KTÓRE ODWIEDZISZ.

ztdw-gdzieśnie wiadomo gdzie

Gdzie można je rozwiązywać? Podczas przemieszczania się, np. w pociągu czy samolocie. Podczas błogiego relaksu, np. na plaży. Ale także w czasie aktywnych zajęć – zwiedzania czy górskich wycieczek. W wakacje czeka na nas mnóstwo inspiracji! Nowe otoczenie, nowe widoki, nowi ludzie, zwyczaje i smaki – te cenne wrażenia charakteryzują się ulotnością, dlatego warto uwiecznić je w kieszonkowym Dzienniku!

Przypominamy że, od wczoraj Zniszcz Ten Dziennik Wszędzie jest dostępny w przystępnej cenie w sieci sklepów Biedronka :) Promocja tylko do końca lipca!

ztdw-zabierz

Koniecznie pochwalcie się, jak spędzacie lato z ZTDW! Zachęcamy do przysyłania zdjęć na adres: kontakt@zniszcztendziennik.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *