Zniszcz Ten Dziennik

Jak połączyć Łowcę Skarbów i Zniszcz Ten Dziennik?

Jesteśmy pewni, że wielu fanów kreatywnych książek Keri Smith ma ich pokaźną kolekcję. Świetnie się składa, bo dzięki temu możecie połączyć Łowcę Skarbów ze Zniszczem i wykonywać dwa zadania naraz! Jak to zrobić?

Jeśli dokładnie przekartkowaliście najnowsze dzieło Keri Smith, na pewno zauważyliście kilka zadań, w których musimy użyć podobnych przedmiotów jak w Zniszczu. Wystarczy rzucić okiem na pierwsze strony – znajdziemy tak cała listę rzeczy potrzebnych do uzupełnienia Łowcy. My od razu zauważyliśmy numer 25, czyli różne rodzaje liści. Użyliśmy ich wcześniej do wykonania zadania w Zniszczu „Odciśnij liście i inne znaleziska”. Dlatego czym prędzej uzupełniliśmy stronę w Łowcy o odpowiednie przedmioty :)

łowca skarbów i podobne przedmioty to tych wykorzystanych w zniszczu

Jakie jeszcze rzeczy możemy wykorzystać? Spójrzcie na przedmiot nr 39, czyli próbkę włosów. Nie przypomina Wam to jakiegoś zadania z Dziennika? Zgadliście – „Stwórz rysunek używając pasma lub pasm swoich włosów”! Może zostało Wam kilka kosmyków, które teraz wykorzystacie do uzupełnienia Waszej Łowieckiej kolekcji?

Z kolei przedmiot nr 28, czyli nasze zdjęcie, możemy zdobyć w przypadku, kiedy została nam jakaś odbitka w czasie wykonywania Dziennikowego zadania „Wklej swoje zdjęcie, które ci się nie podoba. Oszpeć je”. Ale to nie koniec! Pod nr 20 w Łowcy czeka na nas coś lepkiego – nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać tu przedmioty użyte wcześniej do zrobienia zadania „Umieszczaj tu lepkie przedmioty”. A częścią książki (przedmiot nr 68) może stać się Zniszcz, To Nie Książka lub Bałagan :)

Oczywiście to tylko niewielka część przedmiotów, które zbierzecie w Łowcy Skarbów. Po pozostałe rzeczy musicie wyruszyć na prawdziwe łowy – w Waszej okolicy na pewno aż roi się od ciekawych, niezwykłych i zaskakujących rzeczy, które aż proszą się o kreatywne przeróbki :) Jeśli cały czas zastanawiacie się, jak wykonywać poszczególne zadania, wszystkiego dowiecie się z naszego wcześniejszego wpisu – KLIK. Spójrzcie też na poniższy filmik, a przekonacie się, że Łowca Skarbów to naprawdę świetna zabawa!

 

1 comment for “Jak połączyć Łowcę Skarbów i Zniszcz Ten Dziennik?

  1. ZK
    28 maja 2016 at 09:37

    wow, od razu zamawiam!
    mam już zniszcz ten dziennik,zniszcz ten dziennik wszędzie, to nie książka i bałagan,a teraz będę miała i łowcę skarbów!
    jestem prawdziwą fanką Keri Smith!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *