Zniszcz Ten Dziennik

Łowca Skarbów – jak wykonywać zadania?

Łowca Skarbów, czyli najnowsza kreatywna książka Keri Smith, kryje w swoim wnętrzu mnóstwo nowych i zaskakujących zadań. Choć nasza ulubiona autorka nadal stawia na twórczość i zachęca do innego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, Łowca Skarbów różni się od Zniszcza, To Nie Książki i Bałaganu. Na czym polega wykonywanie zadań?

lowca-ztd

Specjalnie dla Was zrobiliśmy jedno przykładowe zadanie z Łowcy. Jesteśmy pewni, że po naszym małym tutorialu bez problemów zapełnicie swoje egzemplarze świetnymi pomysłami, a później pochwalicie się nam swoją kolekcją przedmiotów :) Przeczytajcie naszą instrukcję krok po kroku, aby po premierze książki od razu zabrać się za zadania!

  1. Zaczynamy od znalezienia przedmiotu. Możecie to zrobić na dwa sposoby: wybrać przedmiot z listy znajdującej się na początku książki albo otworzyć ją na losowej stronie i poszukać danej rzeczy. W naszym zadaniu wybraliśmy przedmiot nr 43, czyli „coś, co zostało porzucone”.

  2. Następnie opisujecie to, co znaleźliście. W specjalnych rubrykach możecie wpisywać wszystkie niezbędne informacje, takie jak miejsce, datę i godzinę znalezienia przedmiotu. My znaleźliśmy rachunek za sprzedaną stronę ze Zniszcza :)

  3. Kolejny krok to opisanie okoliczności, w jakich udało Wam się znaleźć daną rzecz. Możecie spisać same fakty albo stworzyć całkowicie fikcyjną historię – wybór należy do Was :) My postawiliśmy na science fiction i przenieśliśmy się w czasie!

  4. Teraz pora na prawdziwą zabawę! Zamknijcie książkę, odwróćcie ją do góry nogami i wylosujcie zadanie – dowiecie się, w co macie zamienić swoje znalezisko :) My zupełnie przypadkiem wylosowaliśmy zadanie na sąsiedniej stronie naszego przedmiotu. Polecenie „Dodaj kolor, który kojarzy ci się z wspomnieniem o tym przedmiocie” wykonaliśmy poprzez ochlapanie rachunku ulubionymi kolorami farb

  5. Na koniec możecie uwiecznić swoje dzieło na zdjęciu i pochwalić się nim na naszym fanpage’u na Facebooku! Możecie też wrzucić je na Snapa albo Instagram – na pewno je znajdziemy! :)

Na naszym filmiku doskonale widać, jak proste jest wykonywanie zadań w Łowcy Skarbów! Pozostaje tylko czekać na premierę książki, która już 30 marca!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *